Kurbads saņem unikāli veidotu skeletonistu godalgu

No olimpisko skeletona kamanu slieces izveidotu unikālu godalgu, pateicībā par vairāku gadu lielisko sadarbību, transporta un loģistikas kompānijai Kurbads uzdāvinājuši slavenie Latvijas skeletonisti Martins un Tomass Dukuri. Tā simbolizēs abpusējo ieguldījumu savstarpējā sadarbībā arī turpmāk.

Pirms vairāk nekā trīs gadiem sportisti paši uzmeklēja kompāniju, lai palūgtu atvest no Šveices skeletona kamanu būvniecībai nepieciešamās detaļas. Izmantojot kompānijas sazaroto transporta tīklu Eiropā, „Kurbads” spēja operatīvi palīdzēt Dukuru komandai un tādējādi aizsākās savstarpējā draudzība.

„Mums svarīgs ir piegādes termiņš un Kurbads to mums var nodrošināt bez aizķeršanās. Uz to mēs varam paļauties, būtiska ir stabilitāte un rēķināšanās vienam ar otru. Solītais piegādes datums ir konkrēts un tas netiek mainīts, kas ļauj mums teicami saplānot savu laiku. Kurbads ir precīzs kā Šveices pulkstenis!”, – saka paši sportisti.

Kurbads loģistikas daļas vadītāja Kristīne Rīmene atzīst, ka šajā gadījumā labākie sadarbojas ar labākajiem – uzņēmums jau vairākus gadus ir līderis Latvijas automašīnu pārvadāšanas tirgū, bet brāļi Dukuri ir pasaules skeletona līderi. „Izmantojot kompānijas transporta tīklu esam spējuši vajadzīgā brīdī palīdzēt vairākiem cilvēkiem, kuri nes Latvijas vārdu pasaulē”, – piebilst Kristīne.

Atbalsts sportam ietilpst kompānijas ilgtermiņa stratēģijā. Kurbads jau vairākas sezonas atbalsta Latvijas moto frīstaila līderi Jāni Rozīti, kā arī hokeja klubu Kurbads, kas šogad kļuva par Latvijas Virslīgas regulārā čempionāta uzvarētāju.