Kurbads skrien Lattelecom maratonā

Svētdien, 15. maijā norisinājās „Lattelecom maratona” skriešanas sacensības maratona, pusmaratona un 10 km distancē, kurā dalībnieku pulkā bija arī transporta kompānijas “Kurbads” pārstāvji Laura Tone un Kristaps Rukmanis.

Laika apstākļi bija teju ideāli piemēroti skriešanai – mēreni silts laiks ar minimālu lietu, kas 33590 dalībniekiem no 65 valstīm ļāva cerēt uz augstiem rezultātiem visās disciplīnās. Sacensību distance bija izveidota tieši tāpat kā pērn, startējot 11. Novembra krastmalā, turpinot pa Brīvības ielu, loks atpakaļ uz Vanšu tiltu un finišs atkal starta zonā.

Kristaps Rukmanis, “Kurbads” automašīnu pirmspārdošanas un sagatavošanas daļas vadītājs, stāsta, ka “Gāja diezgan grūti, skrējās smagi, līdz ar to sanāca īsta rakstura pārbaude ar laimīgām beigām. Finišēju pēc 52 minūtēm un 30 sekundēm, piekāpjoties savam kolēģim. Bet viss kārtībā, labi pavadīta svētdiena!” Kristaps startēja 10 km distancē.

Personāla daļas vadītāja Laura Tone turpina aktīvās sportošanas tradīcijas un jau otro maratonu pēc kārtas aizstāvēja uzņēmuma krāsas sešu kilometru distancē.

Maratona distancē vīriešiem uzvarēja kenijietis Domeniks Kimvetišs Kangors ar laiku divas stundas, 11 minūtes un 45 sekundes. Uzvaru dāmām svinēja etiopiete Šitaje Gemeču Debelu. Pusmaratona distancē ātrākā skrējēja bija titulētā Latvijas sportiste Jeļena Prokopčuka.