Kurbads sniedz palīdzību Covid-19 smagi skartajai Igaunijai

Aizvadītajā nedēļā “Kurbads” atsaucās uz Igaunijas sadarbības partneru “Silberauto” lūgumu nogādāt ātrās palīdzības transportu no Vācijas uz COVID-19 smagi skarto Igauniju.

Igaunijas uzņēmums AS “Silberauto” ir nolēmis palīdzēt un uz noteiktu laiku, 6 mēnešiem, nodot lietošanā ātrās palīdzības automašīnu Ziemeļigaunijas reģionālajai slimnīcai. Uzņēmums AS “Silberauto” atbalstīs slimnīcu un segs automašīnas apdrošināšanas izmaksas.

Uzzinot par Igaunijas sadarbības partneru cēlo nodomu,  “Kurbads” vadība nolēma iesaistīties atbalsta iniciatīvā un segt transportēšanas izdevumus ātrās palīdzības automašīnai no Vācijas līdz Igaunijai.

“Kurbads” valdes priekšsēdētājs Andis Pikāns norāda, ka laikā, kad robeža starp Latviju un Igauniju ir slēgta ikdienas satiksmei, ir svarīgi saglabāt vienotību un solidaritāti. Viņš norāda, ka, kaut arī COVID-19 ierobežošanas pasākumu dēļ uzņēmumam ir samazinājies darba apjoms un kopējais apgrozījums, uzņēmuma vērtības arī krīzes apstākļos paliek nemainīgas, tāpēc lēmums palīdzēt kaimiņiem ir bijis viens no vieglākajiem pēdējo nedēļu laikā.