Kurbads svin Vasaras saulgriežus

21. jūnijā transporta kompānijas “Kurbads” un “DBC” autocentra kolektīvi kopā ar ģimenēm pulcējās, lai tautastērpos un latviskās tradīcijās svinētu Vasaras saulgriežus.

Saulgriežu svinēšana ir mūsu uzņēmuma tradīcija jau divdesmit gadus un lielisks kolektīva gara stiprināšanas veids. Šoreiz ielīgošanas pasākumā par latviešu folkloras mūziku, dejām un rotaļām rūpējās danču un mūzikas grupa “Trejdeviņi”, uz jestriem ielīgošanas dančiem aizraujot katru klātesošo.

Bet visgaidītākais notikums ir ikgadējā ielīgošanas svētku galvenā balva par krāšņāko tautu meitas un tautu dēla tērpu, par kura sagādi vai uzpošanu svētkiem katrs darbinieks domā ļoti savlaicīgi. Pērnā gada uzvarētāji Agnese un Renārs lēma, ka šogad balvu iegūst Estere un Dāvis. Īpašas gardumu balvas saņēma arī uzņēmumā strādājošie divi Jāņi, bet atraktīvākā un enerģiskākā dejotāja balvu ieguva Kristīne un Andis. 

Saulgriežu svinētājiem bija iespēja arī pārbaudīt prasmes loka šaušanā un iemūžināt sevi tautastērpos kopā ar ģimeni vai kolēģiem.

Paldies danču un mūzikas grupai “Trejdeviņi” Edgara Lipora vadībā par Līgo svētku sajūtas uzburšanu, jautrām dejām un sirsnīgo Vasaras saulgriežu sagaidīšanu kopā ar mūsu darbiniekiem.

Līgo!