Kurbads talismanam liela jubileja

Automašīnu transporta un loģistikas kompānijas “Kurbads” saimniecības daļas vadītāja Edgara Krievāna labajai rokai teritorijas uzraudzīšanas darbos, visu cienītajai Mongolijai, 9. septembrī apritēs 48 kaķu gadi jebšu 8 gadi.

 Mongolija “Kurbadā” ienāca visai interesantā veidā un stāsts par viņas ceļu līdz kompānijas mītnei nu jau kļuvis par vietējo leģendu. 8 gadus atpakaļ,  drēgnā pēcpusdienā viņa Vācijā uzkāpa uz “Kurbada” autovedēja, lai mērotu garu ceļu līdz bāzei, kur viņu, vēl pavisam jaunu kaķēnu, atrada šoferis. Automašīnas vadītājam nebija ne mazākās nojausmas, ka līdz ar kravu viņš līdz bāzei atvedis arī pūkainu imigrantu. Apzinājies kaķēna trauslumu, viņš to vispirms šoferu telpas dušās nomazgāja, tad pabaroja un aizveda pie vetārsta. Lai arī novārdzis, kaķēns bija pilnīgi vesels. Tajā pašā dienā tika sazvanīts “Kurbada” tētis, Andis Pikāns, kurš tajā laikā bija motociklu ekspedīcijā Mongolijā. Andis piekrita kaķa adoptācijai un iemitināšanai “Kurbadā” ar vienu nosacījumu- kaķēns jānodēvē Mongolijas vārdā.

 Šodien Mongolija ir “Kurbada” neatņemama sastāvdaļa. Viņa modri uzrauga teritoriju, bezbailīgi stājas pretīm svešiem kaķiem, negantām vārnām un pat lapsām. Jau par ierastu lietu kļuvušas noķerto peļu un cirslīšu rindas pie sarga būdas. Mongolijas cēlā gaita, stoiskais skats un spicās ausis priecē kā darbiniekus. tā klientus.

“Kurbada” kolektīvs sveic Mongoliju svētkos!