Kurbads tiecas pilnveidoties

Baltezera viesnīcā “Baltvilla” automašīnu transporta un loģistikas kompānijas “Kurbads” kolektīvs divas dienas piedalījās interesantos un noderīgos sevis izzināšanas  treniņos, kuru galvenais mērķis ir efektīva mērķu uzstādīšana un izpilde.

Nodarbību vadīja personības attīstības treneris Mārtiņš Vecvanags.

Treniņā tika piedāvāti risinājumi, metodes un no iespaidīgās Mārtiņa pieredzes bagāžas izstāstīti piemēri, kā pareizi nostādīt savu domāšanu un attieksmi, lai sasniegtu gan personīgos, gan darba mērķus. Kā motivēt sevi grūtos brīžos, kā atgūt un iegūt pārliecību par savām spējām un prasmēm, kā iziet no komforta zonas, kā pieņemt pārdomātākus lēmumus un sasniegt rezultātu ātrāk un veiksmīgāk.

Pēc divu dienu intensīviem treniņiem “Kurbads” darbinieki spēs nospraust ambiciozus, bet sasniedzamus mērķus ar lielāku to realizēšanas iespēju, būs prasmīgāki problēmu risināšanā un prasīgāki lietās un darbos gan pret sevi, gan pret apkārtējiem. Un pats galvenais – sapņus pārvērst par mērķiem. 

Sapņiem piemīt īpaša iezīme – tie nemēdz piepildīties, kamēr nav pārvērsti mērķos. Brīdī, kad sapnis iegūst mērķa formu, notiek pārorientācija uz rezultātu un risinājumu, vairs nevainojot ārējus apstākļus, kas liedz šo sapņu-mērķu piepildījumu.

Mārtiņš Vecvanags ir biznesa un personības un attīstības treneris un uzņēmuma “MV Consulting” pārvaldošais partneris ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi starptautisku uzņēmumu vadību Baltijā, Polijā, Gruzijā, Armēnijā un Azerbaidžānā. Viņš ir novadījis vairākus krīzes un pārmaiņu projektus Baltijā un Kaukāzā.

Semināra dalībnieki ieguva vērtīgas atziņas un pārdomas, kā savā dzīvē sasniegt vairāk un būt laimīgam.

Tuvāk panākumiem!