Kurbads tiekas ar Lohr, vienu no pasaulē zināmākajiem autovedēju iekārtu ražotājiem

Visā pasaulē zināmā franču transportlīdzekļu pārvadāšanas iekārtu un piekabju ražošanas uzņēmuma Lohr pārstāvji viesojās Latvijā, lai iepazīstinātu mūsu komandu ar jaunākās paaudzes automašīnu transportēšanas sistēmu, kas izgatavota un piemērota Kurbada autoparkā esošajiem Mercedes-Benz autovedējiem. Abu uzņēmumu pāstāvji dalījās zināšanās, pārrunāja iespējāmās sadarbības iespējas un apmainījās ar pieredzi automašīnu transportēšanas jautājumos. 

Līdz šim Kurbadam bijušas ciešas attiecības ar Austrijā bāzēto Kässbohrer automašīnu transportēšanas treileru sistēmu ražotāju. Tāpēc uzņēmumu Lohr, kam ir 55 gadus sena vēsture un tas darbojas teju visos pasaules kontinentos, Kurbads uzņēma ar interesi. Tā bija lieliska iespēja Kurbada darbiniekiem iegūt papildus pasaules pieredzi, uzzināt par jaunākajām inovācijām un salīdzināt abu ražotāju sistēmas klātienē.

No Kurbads puses pieredzes apmaiņā un prezentācijā piedalījās uzņēmuma mehāniķi un servisa centra vadītājs Ivars Čiblis. Viņš atzīst, ka darbinieki bijuši ļoti ieinteresēti izpētīt un iepazīt Lohr piedāvāto risinājumu sistēmu nianses: “Jau vairāku gadu garumā Kurbads izveidojis veiksmīgu sadarbību un iegādājas Mercedes-Benz zīmola ražotās automašīnas, tāpēc likumsakarīgi, ka vēlamies arī augstākās klases pārvadāšanas sistēmas. Prezentācijas laikā mums bija lieliska iespēja izpētīt Lohr piedāvātos risinājumus no A-Z. Tas ļāva salīdzināt abu ražotāju plusus un mīnusus”.

Kurbads loģistikas daļas vadītājs Toms Hartmanis norāda, ka šāda pieredze ir ļoti noderīga, jo tā ļauj veikt salīdzinājumus un būt informētiem par jaunākajām inovācijām auto transportēšanā. “Uzskatu, ka ikvienam uzņēmumam un to darbiniekiem ir nepieciešams regulāri atjaunot savas zināšanas par nozari, kurā tas darbojas. It īpaši jaunākajām tehnoloģijām, kas ir mūsu ikdienas neatņemama sastāvdaļa. Ņemot vērā tehnoloģiju attīstību un elektrisko transportlīdzekļu straujo ienākšanai tirgū, daudz kas ir mainījies un pasaulē tiek piedāvāti arvien vairāk modernāki un sarežģītāki risinājumi arī to pārvadāšanā” atzīst T. Hartmanis

Viņš stāsta, ka pēc tikšanās ar uzņēmuma pārstāvjiem ir izdarījis secinājumus par to, kā nākotnē uzlabot Kurbads auto pārvadāšanas pakalpojumu kvalitāti: “Ņemot vērā uzņēmuma nospraustos mērķus saistībā ar regulāro flotes atjaunošanu, mums ir jābūt ne tikai informētiem par invovatīvākajiem un labākajiem produktiem, kas tiek piedāvāti, bet tie arī jāizmanto. Tikai tā mēs spēsim saglabāt un vēl vairāk celt sniegto pakalpojumu līmeni un, pats svarīgākais, vairot mūsu klientu uzticību par drošu automašīnu transportēšanu.”

Lohr uzņēmuma pārstāvis Alexandre Catana atzinīgi novērtēja automašīnu transportēšanas un loģistikas uzņēmuma Kurbads vēlmi augt un attīstīties un atzina, ka vizīte un pieredzes apmaiņa bijusi vērtīga. “Mums ir liels prieks, ka Latvijā ir uzņēmumi, kas nepārtraukti domā par izaugsmi un seko līdzi jaunākajiem risinājumiem, lai saviem klientiem piedāvātu kvalitatīvākos, mūsdienīgākos un drošākos auto pārvadāšanas risinājumus”, atzīst Alexandre Catana.