Kurbads trešo gadu pēc kārtas plūc drošākā autoparka laurus!

Jau vairākus gadus apdrošināšanas sabiedrība BALTA apdrošināšana, kopā ar partneriem rīko gada balvu “Drošākais uzņēmuma autoparks”. Tās mērķis ir rosināt Latvijas uzņēmumu, valsts iestāžu un pašvaldību izpratni un vajadzību pēc droša uzņēmuma autoparka, kā arī veicināt labo praksi to pārvaldībā. Kurbads uzņēmums arī šogad piedalījās konkursā un godam nopelnīja augstāko atzinību – zelta kategoriju starptautisko kravas pārvadātāju kategorijā!
Drošākā uzņēmuma autoparka konkursā šogad fokusā bija šoferis – profesija, kvalifikācija, rīcība un atbildība, bet sauklis skanēja: “Drošs autoparks. Viss sākas ar šoferi.”
“Tas ir visas komandas nopelns – visu iesaistīto ķēde no A līdz Z dienu dienā darbojas kā vienots mehānisms. Protams, īpaši jāuzteic šoferu darbs un ar viņiem saistītās apmācības – teorija, praktiskās nodarbības un individuālais darbs ar katru šoferi, kad uzklausām vēlmes un spējam darboties efektīvi.” pateicību visiem iesaistītājiem izsaka Kurbads šoferu apmācības vadītājs Anatolijs Vasiļjevs.
Kurbads kravas auto servisa vadītājs Ivars Čiblis piebilst: “Konkursā tika vērtētas dažādas kategorijas – apdrošināšanas gadījumu skaits pret flotes lielumu, veiktās darbības, lai novērstu negadījumus, kā arī cik veiksmīgi tiek izieta CSDD tehniskā apskate. Tas ir vairāku apstākļu kopums, kurā jau ilgstoši spējam turēt augstu kvalitātes latiņu.”
Pirms svinīgās apbalvošanas Motormuzeja telpās norisinājās arī BALTA rīkotais seminārs, kurā dažādi eksperti piedāvāja risinājumus ceļu un autoparka drošības uzlabošanai. Starp runātājiem bija Volvo Group Trucks Latvija rīkotājdirektors Emil Jonsson, Valsts policijas Satikmes drošības pārvaldnieks Normunds Krapsis un vairāki citi eksperti.
Zelta kategoriju citās kategorijās ieguva arī “DOBELES AUTOBUSU PARKS”, “VTU Valmiera”, “Nordeka”, “Pašvaldības SIA Ventspils Reiss”, ” Delta LV”, “CEMEX”, “Kreiss”, “Latvenergo”.