Kurbads uzsāk darbību Vācijā

Automašīnu transporta un loģistikas uzņēmums Kurbads atver savu filiāli Vācijā. Zemē, kur aizsākās darbība jau no pašiem uzņēmuma pirmsākumiem. Zemē, kur stāvot toreiz vēl garajās rindās uz austrumu robežām, daudzi pat nespēja iedomāties, ka Eiropa reiz visiem kļūs atvērta, un dos iespēju Vācijai kļūt par Kurbada otrajām mājām.

 

Paplašinām loģistikas iespējas Eiropā

“Kurbads loģistikas centra izveide Vācijā ir nākamais loģiskais solis uzņēmuma attīstībā un izaugsmē. Projekts tiek īstenots ar mērķi paplašināt loģistikas iespējas Eiropā, kā arī, lai attīstītu Kurbads zīmolu Vācijas tirgū. Atradīsimies tuvāk esošajiem sadarbības partneriem Vācijā, kā arī uzņemsim kontaktus ar jauniem partneriem,” par Kurbads iecerēm Vācijā stāsta Latvijas uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Andis Pikāns.

Kurbads Vācijas Birojs

 

Latvijas amatnieku veikums Vāczemē

Vācijas filiāle “ Kurbads Gmbh” atrodas netālu no Berlīnes, pilsētā Genthin, stratēģiski svarīgā vietā, blakus A2 automaģistrālei. Uz vietas atrodas gan transporta bāze, gan noliktava un birojs, gan vieta, kur šoferiem atpūsties. Svarīgi, ka jaunās biroja telpas, kuras uzbūvētas no moduļu tipa konstrukcijām, ir tapušas Latvijā. Uzņēmumā, kurš īpaši specializējies koka dizaina moduļu būvju izstrādāšanu. Mēs varam lepoties Vāczemē ar Latvijas amatnieku veikumu. Īpašu uzmanību raisa pie ieejas durvīm, uz fasādes, no koka izveidots panno ar spēka zīmju motīviem, kuras Kurbads tur cieņā un stāsta par tām.

Kurbads Vācijas Birojs

 

Apdare no simtgadīgiem dēļiem

Panno ir autordarbs, kura izgatavošanā izmantoti simtgadīgi dēļi no iznīcībai nolemtām Latvijas lauku mājām. Mums ir īpašs prieks ne tikai par vizuālo baudījumu, bet arī par materiālu otrreizēju izmantošanu, kas šobrīd ir ļoti aktuāli.Vairāk stāsta projekta autors, uzņēmuma SIA “KSD kompānija” vadītājs Ivars Sedlenieks. “Šis projekts bija izaicinājums, kur moduļu būvniecības principi tika izmantoti daudz reizes sarežģītāka objekta būvniecībā. Moduļu iekšējā un ārējā apdarē izmantoti speciāli sagatavoti kokmateriāli no egles, durvis un logi no PVC Rehau profiliem ar trīs stiklu paketi. Terase būvēta izmantojot Sibīrijas lapegli, kuras izturība pret ārējiem laikapstākļiem ir ievērojami lielāka nekā Latvijā pieejamiem skuju kokiem.”

Kurbads Vācijas Birojs

 

Apritējis ceturtdaļgadsimts!

Šī gada augustā automašīnu transporta un loģistikas uzņēmums Kurbads svinēs savu 26 gadu dzimšanas dienu. Ceturtdaļgadsimta laikā ir iegūta pietiekama pieredze, lai uzsāktu ceļu uz jaunām virsotnēm, jaunās zemēs. Līdz ar to, aicinām darbā autovadītājus-ekspeditorus, kuri vēlētos pievienoties Kurbads flotei un strādāt Vācijas filiālē. Tā ir iespēja būt daļai no lielceļu kareivju komandas, kā arī strādāt ar labāko autovedēju tehniku pasaulē!

Kurbads Vācijas Birojs

 

Aicinām darbā autovadītājus, kuriem sirdī ir mīlestība pret darbu un vēlēšanās sevi pierādīt profesionāli,  saņemot Vācijas tirgum konkurētspējīgu, motivējošu darba algu un arī dažādas prēmijas! Ja esam Tevi ieinteresējuši, sazinies ar mums – +371 22368141, sintija.berzina@kurbads.lv


Uzzini vairāk – Automašīnu transportēšana no Vācijas

 

Auto transports