Kurbads uzsāk sadarbību ar “Modra Autoskolu”

Automašīnu transporta kompānija Kurbads ir uzsākusi sadarbību ar “Modra Autoskola”, vienu no vadošajām Kurzemes reģiona autoskolām, kas piedāvā CE kategorijas un 95. koda iegūšanu.

Sadarbības ietvaros Kurbads piedāvās jauniešiem pamatapmācību autoskolā CE kategorijas un 95. koda iegūšanai. Mācību programmas otrajā fāzē topošais autovadītājs turpina apmācības Kurbads autovadītāju-ekspeditoru skolā, apgūstot darbu ar autovedēja iekārtām un pareizu automobiļu nokraušanu un uzkraušanu, lai sekmīgi tās nogādātu līdz klientam. Kurbads autovadītāju-ekspeditoru skola ir vienīgā šāda veida sertificētā autovadītāju apmācība Baltijas valstīs.

Kurbads jauniešiem piedāvā būt kam vairāk par ierastu kravas autovadītāju, būt elitārajā šoferu līgā jeb kļūt par autovadītāju-ekspeditoru – iesaistīties jaunu automobiļu un superauto transporta ķēdē, strādāt ar modernāko autovedēju tehniku pasaulē, izrādīt iniciatīvu un meklēt risinājumus dažādām situācijām, par godam paveiktu darbu saņemot laba līmeņa atalgojumu.

Kurbads ir Latvijas uzņēmums, kas nozīmē, ka jauniešiem tiek dota iespēja palikt dzimtenē, maksāt nodokļus, veidot pensijas uzkrājumus, kā arī dot artavu valsts tautsaimniecībā tās simtgadē un arī nākotnē, palīdzot darīt Latviju stipru un varošu!

Pilns apmācības process uz attiecīgajām kategorijām “Modra Autoskolā” var sastādīt līdz pat 900 EUR. Šis ir pilotprojekts, kuru ceram papildināt ar vairākām citām autoskolām dažādos Latvijas reģionos. Ja arī Tu zini kādu potenciālu interesentu vai autoskolu, kas būtu ieinteresēta šāda veida sadarbībā – nekautrējies ar mums sazināties.