Kurbads uzsāk sadarbību ar “Saldus Autoskolu

Mūsu sadarbības projekts ar autoskolām par apmācību nodrošināšanu kursantiem uzņem apgriezienus – esam priecīgi paziņot, ka esam noslēguši vienošanos ar Saldus Autoskola.

Sadarbības nosacījumi paliek nemainīgi – Kurbads piedāvā finansēt jauniešiem pamatapmācību autoskolā CE kategorijas un 95. koda iegūšanai, bet otrajā fāzē kursants turpina apmācības Kurbads autovadītāju-ekspeditoru skolā, apgūstot darbu ar autovedēja iekārtām un pareizu automobiļu nokraušanu un uzkraušanu.

Saldus autoskola īpaši lepojas ar savu instruktoru Ēriku Griģi, kurš ir viens no Latvijas labākajiem 95. koda mācību pasniedzējiem. Lai vēl sekmīgāk veiktu jauno autovadītāju apmācību, Saldus autoskola ir iegādājusies arī jaunu kravas automašīnu ar piekabi.

Apmācība un darbs Kurbadā ir vēl viena iespēja jauniešiem palikt dzimtenē un dot pienesumu valsts ekonomiskajai attīstībai tās simtgadē un arī nākotnē, darot Latviju stipru un varošu!

Pilns apmācības process uz attiecīgajām kategorijām var sastādīt līdz pat 900 EUR. Šis ir projekta turpinājums, kuru ceram papildināt ar vēl vairākām citām autoskolām dažādos Latvijas reģionos. Ja arī Tu zini kādu potenciālu interesentu vai autoskolu, kas būtu ieinteresēta šāda veida sadarbībā – nekautrējies ar mums sazināties.