Kurbads ved rallijreida automobiļus pretī panākumiem

Ceļu uz Sahāras tuksneša pārbaudījumiem ir uzsākušas Latvijas autosporta komandas “RE autoclub” trīs rallijreida automašīnas. Ar transporta kompānijas “Kurbads” autovedējiem tās ir mērojušas ceļu uz Monako, kur ir paredzēts rallijreida sacensību “Africa Eco Race 2016” starts.

 

Transporta un loģistikas uzņēmums gadu gaitā ir iekrājis lielu pieredzi rallijreidu automobiļu pārvadāšanā. Ir transportēti gan Latvijā ražotie “OSCar”, gan ārvalstu komandu sporta automašīnas uz un no rallijreidu norises vietām.

 

Rallijreida komanda “RE autoclub” ir 2015. gada Krievijas rallijreida čempioni. Tās sastāvā “Africa Eco Race 2016” sacensībās startēs trīs krievu ekipāžas. Divas ekipāžas tuksneša pievarēšanai izmantos Toyota “Land Cruiser” automobiļus, bet duets Aleksandrs Terentjevs/Aleksejs Berkuts izaicinājumu pieņems ar Ford “Raptor 150 SVT”. Šī ekipāža ir pieredzes bagātākā, pērn sacensībās ieņemot 5. vietu T2 klasē.

 

Izturības sacensības no Monako līdz Dakārai pa vēsturisko rallijreida maršrutu caur Franciju, Maroku, Mauritāniju, Rietumu Sahāru un Senegālu norisināsies no 27. decembra līdz 10. janvārim. Dalībniekiem būs jāpārvar 12 etapi 6000 km garumā.

 

Novēlam izturību un veiksmīgas sacensības!