“Kurbads” viesojas pie sadarbības partneriem “Altas”

Transporta kompānijas “Kurbads” vadība pagājušonedēļ devās vizītē uz Lietuvas galvaspilsētu Viļņu, lai tiktos ar sadarbības partneriem “Altas”, kas nodarbojas ar komerctransporta pārbūvi un modifikāciju atbilstoši klientu vēlmēm.

Lietuviešu kompānijai ir veiksmīga sadarbība ar Mercedes-Benz, Volkswagen, Renault un Fiat rūpnīcām. Šie lielie autoražotāji piegādā tikai šasiju, virsbūvi bez sānu stikliem un dzinēju uzņēmumam “Altas”, kur mikroautobusi tiek modificēti – tiek pielāgots vietu skaits, sēdvietu komforts, kondicionieris, kafijas automāti, elektrības rozetes vai tiek realizētas jebkādas klienta iedomātas vēlmes

Par transporta kompānijas mērķi, apciemojot sadarbības partnerus, stāsta “Kurbads” loģistikas speciālists Mārtiņš Eglītis: “Primārais uzdevums bija satikt “Altas” vadību klātienē, nostiprināt kontaktus, jo mums ir izveidojusies abpusēji izdevīga sadarbība.”

Kad mikroautobusi Viļņas darbnīcā ir sagatavoti atbilstoši klientu vajadzībām, “Kurbads” tos transportē tālāk uz Rietumeiropas valstīm. 

“Lietuvieši strādā ļoti augstā līmenī, viss praksē notiek tā, kā paredzēts pēc plāna. Katram darbiniekam ir konkrēti pienākumi pie konkrēta automobiļa. Tīrība un kārtība. Eiropas līmenis. Vēlējāmies paskatīties, kā pārbūves notiek reālos apstākļos,” par lietuviešu darba organizētību un kvalitāti stāsta Mārtiņš Eglītis.

Komerctransporta pārbūves kompānija “Altas” ir dibināta 2002. gadā. Tā ir viena no lielākājām Eiropas mikroautobusu ražotāju kompānijām, kas uzsvaru liek uz kvalitāti, laikā paveiktu darbu un inovācijām.

“Mūsu kompānijas un “Kurbads” filozofijas ir ļoti līdzīgas,” saka “Altas” pārdošanas daļas vadītājs Karolis Simkus.

Kompānija gadā saražo aptuveni 250-300 specializētus mikroautobusus, daudzums ir atkarīgs no attiecīgām specifikācijām. “Altas” 2012. gadā kļuva par oficiālo partneri uzņēmumam “Daimler AG”, kas ražo Mercedes-Benz automobiļus.