Latvietis pret spāņiem Antālijā

Automašīnu transporta kompānijas “Kurbads” autovadītāju motivācijas konkursa “Gada mērķtiecīgākais šoferis” 2018. gada 1. vietas ieguvējs Māris Purvēns(viņš arī pērnā gada  labākais autovadītājs) nesen atgriezās no ģimenes ceļojuma uz Antāliju Turcijā. Pilnībā apmaksātu ceļojumu viņš bija ieguvis balvā no uzņēmuma par izciliem braukšanas rādītājiem aizvadītajā gadā.

“Latvijā trešdienās ar draugiem regulāri spēlējam futbolu. Tāpēc pludmalē nolēmu piedalīties vietējo mačā, kuram piebiedrojās arī spāņi ar savu filigrāno bumbas pārvaldīšanas tehniku. Sapratu, ka Latvijā no futbola mēs neko nesaprotam, jo es klupdams krizdams spēlēju pa smiltīm, kamēr vietējie un spāņi demonstrēja citu līmeni.”

“Sirdij man ļoti tuva ir ceļošana pa Latviju ar motociklu, bet ļoti izbaudīju arī šo ceļojumu kopā ar ģimeni uz Turcijas kūrortu Antāliju. Šī bija mana pirmā pieredze šāda kūrorta braucienos, kad viss apmaksāts un jāuztraucas ir tikai par to, kā sevi izklaidēt. Man, kā baltās rases pārstāvim, Turcijas karstā saule pieķēra ļoti ātri, tāpēc pludmales prieki bija mazliet jāpiebremzē. Meitenes gribēja apmeklēt dažādus apskates objektus – apskatījām Seno grieķu amfiteātri, valdnieku kapenes senlaiku pilī, kā arī devāmies raudzīt nogrimušo pilsētu, kas gan izrādījās nekas vairāk par akmeņiem jūras dzelmē!”

“Superīgi pavadīts laiks, uzlādējot emocijas un sagatavojot sevi jauniem izaicinājumiem!”