Latvijā aizvadīta pirmā Ferrari kluba tūre

Aizvadītajā mēnesī auto entuziastu vidū bez ievērības nepalika pirmo reizi Latvijā organizētā ekskluzīvo Ferrari automašīnu kluba biedru ceļojošā tūre “Ferrari tour Latvia 2023”. Tās mērķis bija popularizēt vietējā tūrisma iespējas starptautiskā līmenī, kā arī sniegt iespēju iedzīvotājiem dažādās Latvijas pilsētās apskatīt un uzzināt vairāk par šī leģendārā zīmola automašīnām.

Arī auto transporta un loģistikas uzņēmumam Kurbads bija ekskluzīva iespēja būt par daļu no šī īpašā pasākuma, esot tūres atbalstītājiem un nodrošinot 12 luksus klases Ferrari automašīnu transportēšanu no Luksemburgas uz Itāliju, no Itālijas uz Latviju un atpakaļ.

Kurbads, pārstāvis Toms Hartmanis, norāda, ka šādu elitāru auto pārvadāšana ir ļoti atbildīgs darbs un tas jāveic ar īpašu rūpību: “Visiem zināms, ka Ferrari zīmola automašīnas ir ekskluzīvi automobiļi. Vedot tik nozīmīgas kravas, kā 12 šī zīmola automašīnas, bija jāpievērš uzmanība visām detaļām, lai tā galamērķī nonāktu bez aizķeršanās. Man prieks, ka arī šoreiz Kurbads komanda parādīja lielisku sniegumu, lai Ferrari Latvijas tūres dalībnieki savus spēkratus veiksmīgi sagaidītu Latvijā un laicīgi saņemtu tos mājās.”

“Ferrari tour Latvia 2023” sākās Rīgā un tās dalībnieki ar jaudīgajiem spēkratiem kopumā mēroja 1000 kilometrus, lai izjustu un iepazītu Latvijas brīnumaino dabu, piestājot skaistākajās Latvijas pilsētās: Siguldā, Cēsīs, Rēzeknē, Bauskā, Liepājā, Kuldīgā, Ventspilī un Jūrmalā, braucienu noslēdzot Rīgā. Katrā no šīm pilsētām vietējiem iedzīvotājiem bija iespēja nofotografēties ar visā pasaulē zināmajām Ferrari markas automašīnām, kā arī iepazīties ar šī zīmola vēsturi, lieliski pavadot laiku auto entuziastu vidū.

Ferrari tūri Latvijā organizēja “Scuderia Ferrari Club Riga” sadarībā ar “Scuderia Ferrari Club Luxembourg” un arī mēs varam lepoties, ka bijām vieni no šī elitārā pasākuma dalībniekiem.