Latvijā ekonomiskākais kravas auto vadītājs – Juris Cirvelis no Kurbada

Sestdien, 4. jūnijā norisinājās “Volvo Trucks Latvia” organizēto ekonomiskās braukšanas “Volvo Driver's Fuel Challenge” sacensību fināls, kurā labāko rezultātu uzrādīja automašīnu transporta un loģistikas kompānijas “Kurbads” autovadītājs Juris Cirvelis. 

Sacensību finālā piedalījās 10 labāko kvalifikācijas sacensību rezultātu īpašnieki. Uzvaru sacensībās ar degvielas patēriņu 5,34 l uz 24 km izcīnīja Juris Cirvelis. Otrās vietas ieguvējs uzrādīja 5,36 l, bet trešās vietas īpašnieks – 5,48 l patēriņu.

“Ļoti patīkami uzvarēt tik sīvā konkurencē, turklāt ar tik blīviem rezultātiem. Es domāju, ka panākumu izcīnīt palīdzēja tas, ka kravas autovadīšana man ir gan darbs, gan arī sirdslieta! Maršrutā viss izdevās labi – Ulbrokas aplī gan nācās palaist automašīnas, taču distancē spēju to kompensēt,” stāsta Juris Cirvelis, ekonomiskākais kravas auto vadītājs. “Mērķis sacensību finālā Polijā ir tikai uzvara. Citādāk nevar būt. Jācer uz veiksmi, jo tas ir milzīgs faktors!”

Sacensību maršruta sākumpunkts bija “Volvo Trucks Latvia” bāze Granīta ielā 28a , no kurienes bija jādodas uz Sauriešiem, tad tālāk uz Ulbrokas apli, kur notiek apgriešanās braukšanai atpakaļ.

Pirmās vietas ieguvējs Ivars Čiblis kvalifikācijas sacensībās 160 dalībnieku lielā konkurencē finālā ar rezultātu 5,50 l palika soli aiz goda pjedestāla jeb 4. vietā.

Trīs Latvijas labākie kravas autovadītāji 10. jūnijā aizvadīs Baltijas reģiona finālu Poznaņā. Šo sacensību uzvarētājs saņems reģiona labākā autovadītāja titulu un jaunu Volvo “V40” automašīnu.

Transporta kompānija “Kurbads” sveic Juri ar lielisko panākumu un novēl veiksmi sacensībās Polijā!