Latvijā ierodas Volkswagen ID.3 1ST

Esam priecīgi pavēstīt, ka mums, automašīnu transporta kompānijai Kurbads, ir tā iespēja uz Latviju atgādāt jaunākās un pašas pirmās Volkswagen ID.3 1ST automašīnas – dabai draudzīgas, pārdomātas un ērti lietojamas.

ID.3 1ST ir aprīkots ar vidēja izmēra akumulatoru, tā nobraucamais attālums – līdz 420 km. Laikam ejot nākamiem, proti, standarta modeļiem būs iespēja izvēlēties trīs akumulatora veiktspējas versijas – mazo, vidējo un lielo. Ar mazo akumulatoru (45 kWh) varēs nobraukt līdz 330 km, bet ar lielo akumulatoru (77 kWh) nobraucamais attālums būs līdz 550 km.

Tā teikt, nespried par auto no ārpuses. Piecvietīgs hečbeks ar pievilcīgu dizainu un jaunākajām tehnoloģijām. Stūres funkcijas un paneļa ekrāns pārņemts no jaunākā Golf 8. Savukārt, ietilpība un pats automašīnas izmērs ir piemērots gan kustībai šaurajās pilsētas ielās, gan pietiekami gariem brīvdienu izbraucieniem pie dabas.

Automašīnas nosaukums ietver burtu kombināciju ID un skaitli 3. Saīsinājuma ID tulkojums ir inteliģents dizains, kas tiek papildināts ar nozīmi – vieds, ar savu identitāti un uz nākotnes tehnoloģijām balstīts. Savukārt, skaitlim 3 ir divas nozīmes. Proti, no vienas puses tas norāda uz kompakto segmentu, automašīnas klases dalījumu gan iekšējās, gan nozares klasifikācijas sistēmās. No otras puses, ID.3 ir turpinājums  Beetle un  Golf ērai, proti, šis modelis tiek pozicionēts kā trešais nozīmīgais Volkswagen zīmola pieturas punkts.