Latvijā veikts pasaulē unikāls motofrīstaila triks

Vienīgais Baltijas augstākā līmeņa motofrīstailists Mārtiņš Aleksandrovičs sestdienas vakarā Rīgā izpildīja ekstrēmu triku kombināciju – ar krosa motociklu lecot pāri pilnībā uzkrautam autovedējam četru metru augstumā un vairāk nekā 20 metru garumā.

Pasaulē motofrīstailsti ir veikuši neskaitāmus trikus dažādās variācijās, tomēr nekur iepriekš vēl nebija izpildīts lēciens pāri autovedējam visā tā garumā. Turklāt noslēguma brauciena laikā Mārtiņš to paveica ar back flip elementu, augstākajā lidojuma punktā sasniedzot 14 metru atzīmi.

Trika sarēžģītība slēpjas niansē, ka Mārtiņš Aleksandrovičs lidojuma laikā neredz nosēdiena vietu, jo tā ir paslēpta aiz autovedēja, uz kura ir sakrautas BMW markas automašīnas. Līdz ar to lēciens treniņos bija jānoslīpē līdz perfektam izpildījumam, kā arī jāpielāgojas vēja stiprumam un virzienam. Pieredzējušais motofrīstaila meistars iepazina trasi un paveica visu nevainojami.

“Iekšēji satraukums, protams, bija. Tāds ir pirms katra šova vai sacensībām. Šoreiz gan bija mazliet cita specifika. Esmu ļoti priecīgs, ka viss izdevās kā plānots un varēju pasniegt lielisku dāvanu “Kurbads” kompānijai dzimšanas dienā!” ar piekaltušu mēli un pilns adrenalīna stāsta Mārtiņš Aleksandrovičs.

Pasaulē unikālais ekstrēmais triks tika veikts, atzīmējot transporta un loģistikas kompānijas “Kurbads” 20 darba gadus Latvijā.