Laura Tone: skriešana ir lielisks relaksācijas veids!

Automašīnu transporta un loģistikas kompānijas “Kurbads” personāla daļas vadītāja Laura Tone ir aktīva skriešanas filozofijas piekritēja un svētdien piedalījās “Sieviešu skrējiens 2016” sacensībās.

Laura aktīvi piedalās dažādos skriešanas pasākumos. Vairākkārt startēts “Lattelecom” maratonā, “Nike Riga Run” un vakar tika piedzīvota debija “Sieviešu skrējiens 2016” pasākumā 7,5 km distancē, kur tika sasniegti jauni personiskie panākumi.

“Kurbads” personāla daļas vadītājai sporta aktivitātes nav svešas, jo bērnībā ļoti patikusi distanču slēpošana. “Tolaik ziemas bija garākas un labprāt piedalījos slēpošanas sacensībās, vienreiz pat izcīnot otro vietu. Vidusskolas laikā spēlēju basketbolu, bet tagad fiziskās formas uzturēšanas un veselības nolūkos skrienu.”

“Kad vakarā pēc darba ierodos mājās, dodos skriet. Skriešanās laikā varu atslēgties no darba un ikdienas problēmām, izbaudot pašreizējo mirkli – Daugavas burvību, putnus debesīs, dabu sev visapkārt. Tas man ir vislabākais relaksācijas veids, kā varu uzlādēt savas baterijas un sagatavoties nākamajai dienai,” Laura atklāj iemeslus, kāpēc skriešana dod enerģiju darbā, kur viņas pārziņā ir vairāk nekā 70 transporta kompānijas darbinieki. 

Dalību masu skrējienos Laura raksturo kā finālspēli hokejā, kad tiek pārbaudīti treniņu rezultāti: “Tā ir pārbaude pašai sev, apziņa, ka es to spēju! Skrējiena mērķis ir finiša līnija. Tāpat arī darbā –  ja neapstājas un noved lietas līdz galam, tad būs arī labs rezultāts. Mērķis motivē gan skriešanā, gan darbā.” 

Cilvēkiem, kuri domā sākt skriet, bet vēl nav saņēmušies, Laura dod vienkāršu padomu – sākt ar mazām distancēm, ar laiku pamazām tās palielinot. Galvenais – neuzstādīt pārāk augstu mērķi, jo tad ātri var zust skriešanas apetīte.