Lexus nāk klajā ar futūristisku minivenu biznesa segmentā

Lexus nāk klajā ar futūristisku minivenu biznesa segmentā
Privātās lidmašīnas komforts uz riteņiem

Sekojot tehnoloģiju novitātēm un jaunākajām dizaina modes tendencēm, auto ražotājs Lexus nāk klajā ar jaunāko modeli LM – privātās lidmašīnas komforta līmeņa minivenu. Jaunajā un greznajā nākotnes minivenā ir viss, lai pasažieri brauciena laikā piedzīvotu augstāko ērtību līmeni, baudot futūristisku tehnoloģiju un mūsdienīgas greznības apvienojumu.

Kā norāda ražotājs – izsmalcinātais Lexus modelis LM ir radīts, lai izceltos. Izstrādājot šo modeli, auto ražotājs pētījis privāto lidmašīnu klientu segmentu, lai tiem spētu piedāvāt pirmās klases pārvietošanās pieredzi arī uz zemes. Tas piedāvā visaugstākās klases komforta līmeni tiem, kas spēj novērtēt mūsdienīgu dizainu, kas apvienots ar privātās lidmašīnas ērtībām.

Specifikācija un veiktspēja

Lexus LM ir pieejams divās versijās – četrvietīgā VIP komforta un klasiskajā septiņvietu. Kopējais garums šim modelim ir 5130 mm, platums 1890 mm un augstums 1945 mm. Apjomīgais automašīnas tilpums, kantainā virsbūve un 3000 mm garenbāze ļauj nodrošināt maksimāli plašu telpu aizmugurē sēdošajiem. To lieliski papildina masīvās virsbūves stingrība un advancētākās piedziņas, bremzēšanas un adaptīvās piekares tehnoloģijas, kas nodrošina izcilu drošību un dinamiku, vienlaikus saglabājot braukšanas komfortu.

Četru sēdvietu modelis ir biznesa komforta ērtību un mūsdienu tehnoloģiju paraugstunda, ko pasažieriem nodrošina divi daudzfunkcionāli aviosēdekļi un neskaitāmu mūsdienu funkciju klāsts, lai katrs brauciens būtu izcili ērts un patīkams. Savukārt klasiskajā septiņu sēdvietu modelī komforta baudīšanai paredzēta vidējā sēdekļu rinda, bet trešās rindas krēsli ir paceļami un nolaižami pēc vajadzības, nodrošinot telpu bagāžai.

Lexus LM modelis aprīkots ar nākamās paaudzes pašuzlādes hibrīda 2.5 litru benzīna dzinēju un pilnpiedziņu, piedāvājot 184 kW (250 ZS) jaudu, kas nodrošina īpaši vienmērīgu braukšanu un maksimālo ātrumu 190 km/h. Tā paātrinājums līdz 100 km/h ir tikai 8.7 sekundes. Tas apliecina, ka komforts un jauda var iet roku rokā arī minivenu segmentā. LM ierīkota trešās paaudzes Lexus drošības sistēma, kas ietver braukšanas palīgsistēmu un noguruma monitoru, lai uzlabotu vadītāja fokusu uz ceļa. Tāpat tajā uzlabota sadursmes novēršanas sistēma, kas atpazīst avārijas situācijas un palīdz izvairīties no tām. Auto pats atpazīst priekšā esošos šķēršļus un nekad neļaus automobilim ietriekties lēnākā transportlīdzeklī.

Ekskluzīvs dizains, stingrība un neatkārtojams komforts

Aplūkojot automašīnu no ārpuses, limuzīna komforta cienīgā auto ekspresīvajā eksterjerā manāmas gan Lexus raksturīgās, gan citu auto ražotāju atblāzmas, uz ko norāda masīvās un robustās auto aprises, to padarot par kantainu kluci. Savukārt auto priekšpusē redzamā, Lexus raksturīgā radiatora reste kļuvusi vēl lielāka. Taču jāatceras, ka tieši komforts, jaunākās un progresīvās tehnoloģijas šajā auto tiek vērtētas augstāk nekā vizuālās aprises.

Ielūkojoties auto salonā, paveras pavisam cits skats.Tajā pasažieri var justies neatkārtojami ērti un pilnībā baudīt braucienu, relaksējoties ērtajos ādas krēslos vai strādājot, jo LM ir īpaši lēzens un automašīnā ir viss nepieciešamais mūsdienīgai darba videi, padarot to par mobilu luksusa biroju uz riteņiem. Šim komforta līmenim nestāv klāt pat elitārākā kinoteātra sēdvietas, jo ražotājs saviem klientiem vēlējies sniegt privātas lidmašīnas ērtību līmeni un tas pavisam notiekti ir izdevies. Ne velti to dēvē par “lidmašīnu uz zemes”.

Mūsdienu tehnoloģijas un augstākie komforta kvalitātes standarti

LM galvenā uzmanība tikusi pievērsta četrvietīgajam modelim. Tas piedāvā neaizmirstamu braukšanas pieredzi, ko papildina izsmalcinātās salona detaļas, padarot katru no braucieniem par īpašu notikumu. Tajā esošie daudzfunkcionālie un ventilējamie aviosēdekļi nodrošina visaugstāko kvalitātes un komforta pilotāžu, ko novērtēs ikviens, kurš to var atļauties.

Noteikti jāpiemin progresīvākās tehnoloģijas, kas caurvij automašīnas salonu. Ja tādas lietas kā ledusskapis, ar siltuma sensoriem precīzi kontrolēta gaisa kvalitāte un temperatūra, kā arī mūsdienīgākais apgaismojums biznesa klases segmentā vairs nav nekas īpašs, tad īpaši jāizceļ 48 collu platekrāna ekrāns un šim modelim īpaši izstrādāta audio sistēma Mark Levinson 3D Sorround Sound, ko var kontrolēt ar roku balstos ierīkotiem skārienjūtīgiem vadības paneļiem.

Tāpat uzmanības cienīgs ir stikla panelis starp šoferi un pasažieriem, ko var aptumšot privātuma vajadzībām. Garākos pārbraucienos šis apvienojums kino mīļiem un melomāniem nodrošinās HD kvalitātes video kvalitāti un izcilu audio baudījumu, kas līdzināsies privātajai koncertzālei vai mājas kinozālei. Tas neatstās vienaldzīgus pat augstākās raudzes biznesmeņus un VIP personas.

Vairāk lasāms un foto no: https://www.lexus.lv