Loģistikas speciālists Brencis Pēteris Eglītis turpina izglītību ECG akadēmijā

Mūsu loģistikas speciālists Brencis Pēteris Eglītis turpina izglītību ECG akadēmijā.

Saulainajā Spānijā, Barselonas pilsētā, tika uzsākts ECG akadēmijas 3. modulis. Šī moduļa galvenie mērķi bija ieskats FVL jūras kravu aspektā, apmeklējot Barselonas ostu, Grimaldi Lines un Neptune Lines. Skatīt kuģus un iekārtas ostas krastā, kā arī iekraušanas operāciju procedūrās.

“Redzot kuģu izmērus un transportlīdzekļu iekraušanas operācijas, paveras jauna perspektīva FVL jomā. Apjoma atšķirība ir milzīga, kas, savukārt, nozīmē, ka masveida pārvadājumi nodrošina labākas CO2 emisijas automašīnu piegādēm, kā arī paver durvis efektīvām tālsatiksmes piegādēm jauniem un lietotiem transportlīdzekļiem,” – tā Brencis Pēteris Eglītis.

ECG akadēmija Barselonā tika turpināta ar vairākām ostu vizītēm, kā arī grupu projektu darba prezentācijām.

Ceturtdien un piektdien notika arī ECG akadēmijas absolventu sanāksme, kurā pulcējās iepriekšējo kursu absolventi, lai atjaunotu un paplašinātu savus sakarus un apmainītos ar pieredzi. Tas bija vēl viens ļoti veiksmīgs pasākums, kas pulcēja aptuveni 100 dalībniekus un atzīmēja 11. ikgadējo tikšanos pēc kārtas.

ECG akadēmijas 4. modulis turpināsies Frīdrihshāfenē, 2024. gada 8.-12. aprīlī, kurās notiks apmācības par sarunu prasmēm – tiesību un līgumu pārvaldību. Šī moduļa teorētiskā daļa būs rakstisks eksāmens par pirmo trīs moduļu saturu. Tiks sniegts ieskats arī ģimenes biznesā, kursa ietvaros tiks apmeklēta Mosolf (viena no vadošajiem sistēmu pakalpojumu sniedzējiem automobiļu rūpniecībā).

Vairāk par ECG akadēmiju lasi šeit