Maija apskats!

Maijs auto transporta un loģistikas kompānijā Kurbads tika pavadīts ļoti sportiskā gaisotnē. 5.maijā Ķegumā, motokrosa kompleksā “Zelta Zirgs”, norisinājās desmitais vislatvijas drosmīgo cilvēku pārbaudījums – Stipro skrējiens, kurā mūsu godu aizstāvēja loģistikas speciālists Salvis Ozoliņš.

Salvis ir aktīva dzīvesveida piekritējs, kurš regulāri piedalās dažādos masu pasākumos – “Stirnu Buks”, “Vanagkalna” slēpojums un, protams, Stipro skrējienā! Kā teica pats Salvis pēc skrējiena:”Individuālā startā nav iespējas atpūsties nevienā mirklī tā kā bija komandas stafetē un kopējais temps ir krietni augstāks. Ķermenis, it īpaši ceļgali, saguris, bet morāli esmu ļoti priecīgs!” Mēs ļoti leopjamies, ka Kurbadā ir tik spēcīgi darbinieki gan morāli, gan fiziski.

2018. gada Stipro skrējienā pieaugušo vērtējumā piedalījās apmēram 2200 dalībnieku, bet mazo pārbaudījumos aptuveni 700 jauno skrējēju. Paredzams, ka arī nākamgad Stipro skrējiens notiks Ķegumā.

22.maijā Kurbads servisā bija jauno darbinieku mācību un saliedēšanās diena. Uzņēmumam pilnveidojoties un augot, kolektīvu ir papildinājuši vairāki jauni mehāniķi.Dienas pirmajā pusē bija mācības, kam sekoja dažāda veida izklaides, lai jaunie kolēģi ātrāk iejustos kolektīvā. Šādus pasākumus rīkojam regulāri, jo darbi patīkamā ikdienas atmosfērā un draudzīgā kolektīvā darbs rit raitāk. Vakarpusē sekoja ātrākā kartinga braucēja noskaidrošana sporta kompleksā “333” un saviesīgas vakariņas.

Kā apgavlo mūsu ilggadējie darbinieki:”Kolektīva spēks ir komandas garā!”

Vairāk nekā 37000 skrējēji no 78 valstīm pieņēma savus iekšējos izaicinājumus un cīņu ar sevi visdažādākajās Lattelecom Rīgas maratona distancēs, un pieci no tiem bija arī mūsu Kurbads pārstāvji. 10 km distancē startēja noliktavas vadītājs Uldis Čalpa un noliktavas darbinieks Rinalds Osis, saimniecība daļas vadītājs Edgars Krievāns un viņa asistenti – Jānis Paupe un Jānis Banders.

Kā sacīja mūsu darbinieki, tad piedalīšanās Rīgas Maratonā viņiem ir ikgadēja tradīcija, kura uzlādē viņus ar patīkamām emocijām. Turklāt Latvijas simtgades maratonā šogad tika uzstādīts absolūtais rekords gan dalībnieku skaita ziņā, gan pārstāvēto valstu kategorijā.