Māris Purvēns izcīna 3.vietu Minirallijs “Amata”

Cēsu novadā autosporta svētki! 31.jūlijā norisinājās otrais šīs sezonas posms – minirallijs “Amata”.

Arī šajā minirallijā dalībnieku skaits bija liels un arī daudzveidīgs, jo uz starta stājās 120 ekipāžas. Starp šīm ekipāžām bija pārstāvēti arī mūsu kolēģi – Māris Purvēns ar 82. starta numuru un viņa brālis Kaspars Purvēns ar 90. numuru. Šoreiz konkurence bija sīvāka, 4WD Rookie klasē par uzvaru cīnījās 17 ekipāžas. Nākamā cīņa 28. augustā Ropažos – Minirallijs “Ropaži” 2021 .

kurbads kolēģi miniralijā amata

Māra komentārs pēc sacīkstēm :

“ Kā jau vienmēr slapjajā gonkā gāja diezgan jautri, pirmajā dopā jau nespējām sabremzēties un kļūdījāmies vienā roterī, kur jau zinājām, ka būs 30 sekunžu sods. Līdz ar to, garastāvoklis bija sabojāts, papildus tam vēl smaga, dubļaina trase, pašiem grūti, mašīnai grūti – bet apstākļi visiem vienādi. Centos savākties, ieklausīties vairāk stenogrammā un koncentrēties, lai nav vairs kļūdu un viss sāka izdoties. Otro dopu nobraucām otrie savā klasē, trešo dopu pirmie savā klasē, bet tālāk, diemžēl, ceturtajā dopā pieļāvām kļūdu, kas atņēma vēl divdesmit sekundes. Ļoti koncentrējāmies uz pēdējo – piekto dopu, kuru savā klasē nobraucām ļoti labi , ieņemot otro vietu, ar lielu atrāvienu no trešās vietas. Aizbraucot uz servisa parku satraukti gaidījām rezultātus, jo zinājām, ka konkurenti arī bija pieļāvuši kļūdas. Sākās matemātiskā cīņa…

Sagaidot oficiālos rezultātus, redzējām, ka pieļauto kļūdu dēļ ceturtajā dopā otrā vieta ir zaudēta, bet tomēr esam palikuši trešie, kas arī ir ļoti pozitīvi – divdesmit viens punkts kabatā. Kopvērtējumā ir iegūti četrdesmit divi punkti, kas ļauj pacelties uz otro vietu. ”

minirallijs amata