Mārtiņš Aleksandrovičs veiks pasaulē nepieredzētu triku.

Latvijas zināmākais moto frīstaila meistars Mārtiņš Aleksandrovičs turpina aktīvi trenēties dalībai FMX “Adrenaline Rush” sacensībās, paralēli gatavojoties veikt Ginesa rekorda cienīgu triku Rīgā 22. augustā.

Tiks izpildīts iepriekš pasaulē neredzēts triks –  lēciens no rampas pāri transporta kompānijas “Kurbads” autovedējam visā tā 20 m garumā. Uzkrautas tehnikas augstums ir četri metri.

Lēciens jau ir pieteikts Ginesa rekordam. 

“Būs mazliet sarežģītāk kā mani ierastie lēcieni, jo es neredzēšu nosēdienu aiz autovedēja, distances izjūta man būs mazliet citādāka,” par šova numura grūtāko niansi stāsta Mārtiņš Aleksandrovičs. “Tas nav nekas neiespējams – jānoķer pareizais ātrums un viss būs kārtībā.”

Rekorda cienīgais triks tiks izpildīts kā pasākuma nagla automašīnu transporta un loģistikas kompānijas “Kurbads” divdesmit gadu jubilejas svinībās, simboliski parādot gan Mārtiņa Aleksandroviča, gan uzņēmuma tiekšanos pēc jaunām virsotnēm.

Mārtiņš Aleksandrovičs ir vienīgais profesionālais frīstaila motobraucējs no Latvijas un pirmais Baltijas valstu pārstāvis, kas ar motociklu izpildījis atmugurisko salto. Viņš regulāri piedalās moto frīstaila sacensībās dažādās pasaules pilsētās un šobrīd ir devies uz “Adrenaline Rush” čempionāta posmu Novosibirskā, Krievijā.