Morgan Plus 8 – aristokrātiskais kino mirdzums

Morgan autentiskums, cēlums un retro elegance, kas piemīt Lielbritānijas automašīnu ražotājam, ir saglabājusies nemainīga jau vairāk kā 110 gadus. Katra detaļa ir pielāgota individuāli, sākot no dizaina un tehniskā aprīkojuma, līdz pat ražošanas īpatnībām, proti, Morgans ir projektēts un būvēts tā, lai būtu tikpat individuāls kā tā īpašnieks.

Transportējot retas un īpaši vērtīgas automašīnas, Kurbada autovadītāju galvenais uzdevums ir precizitātes un kvalitātes nodrošināšana augstākajā līmenī. Ņemot vērā katras automašīnas atrašanās vietu, stāvokli un vērtību tiek izvēlētas metodes, kā vislabāk un veiksmīgāk to nogādāt no punkta A uz punktu B. Morgan automašīna Kurbada loģistikas centrā ieradās vēlā pēcpusdienā. Apbrīnu, interesi un acu skatienus kā no kungiem, tā arī no dāmām automašīna saņēma gan tās dienas vakarā, gan nākamās sākumā.

Morgan automašīnas tiek uzskatītas par vienīgajām un īstajām sporta automašīnām, jo britus nekad nav interesējusi augsta, maksimālās jauda, bet gan tieši reāli dzīvē izmantojami raksturlielumi. Ieraugot tik pievilcīgu un klasisku Morgan automašīnu, atmiņā uzplaiksnī kadri no filmas par Šerloku Holmsu un Doktoru Vatsonu. Katra Morgan automašīna ir patiess roku darbs un katrai automašīnai pamatā tiek izmantoti trīs materiāli: oša koks, alumīnijs un āda. Katrā modelī apvienojas vairāku gadu mantojums, inovācijas un modernās tehnoloģijas, tādējādi tiek panākts augstākās klases šedevrs.

Saglabājot savu patieso DNS, kā jau pieredzes bagātam sporta automašīnu ražotājam, Morgan 8 plus modelis ir aprīkots ar 204 zirgspēku dzinēju. Maksimālais ātrums, ko var sasniegt šī meistardarba cienīgā automašīna ir 220 km/h.

Ārēji Morgan automašīnas cēlo, aristokrātisko un estētiski baudāmo izskatu papildina plūdenas līnijas un maigas formas, tādējādi tiek panākts vienkāršs un dabisks efekts. Savukārt, ielūkojoties iekšpusē ir redzams oša koka karkass, kas apšūts ar alumīnija virsbūves paneļiem. Eleganti melnais ādas salons un pielāgotās detaļas spēj izcelt automašīnas īpašnieka raksturu.

Privāto pasūtījumu un automašīnu kolekcionāru dēļ, cenas Morgan automašīnām tiek aprēķinātas individuāli. Kopumā Morgan Plus 8 automašīnas cenas ir sākot no 48 000 EUR.