Nepalaid garām savu iespēju!

Mūsu sadarbības projekti ar autoskolām par apmācību nodrošināšanu kursantiem turpina paplašināties – programmai pievienojusies arī Autoskola Einšteins, kurai ir plašs filiāļu loks Vidzemē – Siguldā, Cēsīs, Valmierā, Smiltenē un Mālpilī.

Pavisam drīz, jau 14. aprīlī Siguldā apmācība sāks CE kategorijas brīvdienu grupa. Uz pirmo nodarbību klāt būs arī Kurbads pārstāvji – loģistikas speciālists Toms Hartmanis un personāla daļas vadītāja Ieva Keire, kuri detalizēti izklāstīs par mācību apmaksu, Kurbads apmācību programmu un darbu Latvijas uzņēmumā. 21. aprīlī arī Rīgā brīvdienu grupa sāks mācības Einšteina autoskolā.

KURBADS jauniešiem piedāvā būt kam vairāk par ierastu kravas autovadītāju, būt elitārajā šoferu līgā jeb kļūt par autovadītāju-ekspeditoru – iesaistīties jaunu automobiļu un superauto transporta ķēdē, strādāt ar modernāko autovedēju tehniku pasaulē, izrādīt iniciatīvu un meklēt risinājumus dažādām situācijām, par godam paveiktu darbu saņemot laba līmeņa atalgojumu.

Kurbads ir Latvijas uzņēmums, kas nozīmē, ka jauniešiem tiek dota iespēja palikt dzimtenē, maksāt nodokļus, veidot pensijas uzkrājumus, kā arī dot artavu valsts tautsaimniecībā tās simtgadē un arī nākotnē, palīdzot darīt Latviju stipru un varošu!

Pilns apmācības process uz attiecīgajām kategorijām var sastādīt līdz pat 900 EUR. Šis ir projekta turpinājums, kuru ceram papildināt ar vēl vairākām citām autoskolām dažādos Latvijas reģionos. Ja arī Tu zini kādu potenciālu interesentu vai autoskolu, kas būtu ieinteresēta šāda veida sadarbībā – nekautrējies ar mums sazināties.