No pīlēna par gulbi!

Kurbads pirmspārdošanas sagatavošanas departaments ir paveicis neiespējamo misiju – BMW 7. sērijas pirmās paaudzes automašīna, kas desmitgades nostāvējusi zem klajas debess, no vizuāli bezcerīgas situācijas ir pārvērsta par spīdošu acuraugu.

Ikoniskā BMW automašīna tehniski bija labi saglabājusies, tomēr pelējums jau bija sācis savu darbu, turklāt jāņem vērā bija arī automašīnas pieklājīgais vecums. Ar precīzu un profesionālu darbu Kurbads pirmspārdošanas speciālisti atguva automašīnas pirmreizējo skaistumu. 

“E23” ir BMW 7. sērijas pirmais modelis, ar ko Bavārijas auto ražotājs vēl vairāk nostiprināja savas pozīcijas luksus klases tirgū septiņdesmito gadu beigās, lai arī tolaik bija manāms lielo automašīnu pārdošanas apjomu kritums. Nedraudzīgajos apstākļos 7. sērija bija ļoti populāra, ievērojami apsteidzot gan konkurentus, gan BMW luksus klases priekštečus.

Vienojošais faktors gan dizaineriem, gan inženieriem bija izveidot līdz šim lielāko BMW automašīnu, nezaudējot Bavārijas ražotāja tradicionālo dinamiku. Klientu vēlmes arī izdevās uzminēt. 

“E23” bija pirmais BMW modelis, kas bija aprīkots ar ABS sistēmu un Airbag, kā arī vēl vairākiem tehnoloģiju jaunumiem. Tā ir automašīna, kas BMW 7. sēriju pasaulei parādīja kā lielisku izvēli luksus klases segmentā.