Par koru olimpiādes automašīnām rūpējas Kurbads

Šonedēļ Eiropas kultūras galvaspilsētā Rīgā sākās viens no vasaras  svarīgākajiem pasākumiem  – Pasaules koru olimpiāde. Lai daudzie dziedāšanas svētku viesi un organizētāji varētu justies komfortabli un tiktu radīts vispatīkamākais priekšstats, „Kurbads” kompānija veic  „Moller Baltic Import SE” piedāvāto automobiļu tīrīšanu un apkopi.

Katru rītu „Rīga 2014” kultūras svētku veidotāji atved uz „Kurbadu” koru olimpiādes cienījamākajiem viesiem paredzētās automašīnas, lai veiktu apkopi un tās iztīrītu pēc augstākajiem standartiem, veidojot jaukus pirmos iespaidus par pilsētu un organizatoriem. „Kurbads” sadarbības partneris „Moller Baltic Import SE”, kurš ir nodibinājuma “Rīga 2014 oficiālo” auto nodrošinātājs.

Pasaules astotā koru olimpiāde tika atklāta 9. jūlijā un risināsies desmit dienas Rīgas koncertzālēs un parkos. Uz nozīmīgo pasākumu ir ieradušies 27000 koru dziedāšanas meistari no pieciem kontinentiem. Kordziedāšanas olimpiskās spēles ir Rīgas kā 2014. gada Eiropas galvaspilsētas svētku programmas būtiska sastāvdaļa.