Pavasara saulgriežu svinēšana Kurbadā!

Pavasara saulgrieži iezīmē brīdi, kad diena kļūst garāka par nakti, tā atnākšana atnes jaunu sākumu, atjaunošanos un gaismas uzvaru pār tumsu. Mūsu uzņēmuma spēks ir tradīcijās. Apvienojoties Kurbads, Kurbads kravas servisa, Kurbads ledus halles, Hokeja kluba un Lantes muižas darbiniekiem un to ģimenēm svinējām Lieldienas. Godinot mūsu senču tradīcijas, mēs cenšamies veicināt vienotības un piederības kultūru arī savā uzņēmumā.

Viens no Lieldienu svinēšanas rituāliem ir šūpošanās, kas atspoguļoja dabas atdzimšanu pēc garajiem ziemas mēnešiem. Līdz ar ko, apvienojoties kungu spēkiem tika uzbūvētas šūpoles, kuru koka konstrukcijas ir īpaši izmeklētas Lantes muižai tuvumā esošajos mežos. Par šo aktivitāti vispriecīgākie bija paši mazākie pasākuma apmeklētāji. Savukārt, dāmas realizēja vēl vienu Lieldienu tradīciju – olu krāsošanu, kas simbolizē jaunu dzīvi un auglību. Olu krāsošanai izmantojām dabīgos materiālus – lapiņas, puķu ziedus, zariņus. Visu, kas atrodams tepat blakus.

Mazākajiem pasākuma apmeklētājiem bija iespēja katram apgleznot savu Lieldienu zaķi – olu turētāju, kā arī mēroties spēkiem olu ripināšanā.

Pateicamies visiem par dalību svētku radīšanā. Lai prieka pilnas Lieldienas!