Pēc padarīta darba – atpūta Dubajā!

Automašīnu transporta kompānijas “Kurbads” autovadītāju motivācijas konkursā “Gada mērķtiecīgākais šoferis” 2018. gada 3. vietas laureāts Jānis Plūme ir kārtīgi atpūties un saņēmis jaunu iedvesmas lādiņu, jo nesen atgriezies no ceļojuma, ko saņēma balvā par lielisku sniegumu. Jānis kā galamērķi ceļojumam ar ģimeni bija izvēlējies tūrisma meku – Dubaju!

“Dubaja sevi pozicionē kā tūristu galamērķi Nr.1. Šo apgalvojumu kopā ar sievu arī vēlējāmies pārbaudīt – Eiropu esam iepazinuši, tagad gribējām sajust arābu pasaules šarmu! Pēc vizītes varu apstiprināt – tā tiešām ir! Par tūristu visur un vienmēr ir padomāts, atliek tikai baudīt plaši sarūpētās iespējas!”

“Izbaudījām ļoti plašu spektru ar aktivitātēm – devāmies tuksneša izbraucienā ar jaudīgiem džipiem, vagojot karstās smiltis kā Dakāras rallija dūži. Neatteicāmies no iespējas pavērot skatu no augstākās(830 m) celtnes pasaulē – “Burj Khalifa”, tomēr, diemžēl, laika apstākļu dēļ nebija iespējams vērot pasaules plašumus no teju kilometra liela augstuma.”

Brauciens gan neizpalika arī bez interesantiem starpgadījumiem! “Uz ceļojumu biju paņēmis līdzi vairākus Kurbads t-kreklus. Uzvilcis mugurā “Skyforger” dizaina kreklu, devos tūrisma vizītē uz mošeju, tomēr apsardze mani apturēja un liedza ieeju svētnīcā. Acīmredzot, krekla priekšpuses dizains likās nepieņemams Islama ticībai.”

“Jāsaka, ka valsts un vietējo iedzīvotāju dzīve Dubajā ir ļoti sakārtota un mūsdienīga. Arī tūristiem katra diena ir kā jauna došanās nezināmajā. Esmu lieliski pavadījis laiku ar ģimeni un uzlādējis baterijas jaunajam darba cēlienam!”