Piedalāmies Rīgas Lattelecom maratonā!

Vairāk nekā 37000 skrējēji no 78 valstīm pieņēma savus iekšējos izaicinājumus un cīņu ar sevi visdažādākajās Lattelecom Rīgas maratona distancēs. Kuplajā dalībnieku pulkā bija arī pieci automašīnu transporta kompānijas Kurbads darbinieki.

10 km distancē startēja noliktavas vadītājs Uldis Čalpa un noliktavas darbinieks Rinalds Osis, saimniecība daļas vadītājs Edgars Krievāns un viņa asistenti – Jānis Paupe un Jānis Banders.

Visraitākais solis distancē bija Jānim Paupem, kurš distanci pabeidza pēc četrdesmit minūtēm un 30 sekundēm: “Esmu pārsteigts par savu rezultātu – ņemot vērā, ka teju vispār nebiju gatavojies, sanāca ļoti labs laiks, arī laika apstākļi bija lieliski skriešanai.  Piedalīšanās Rīgas maratonā ir ikgadēja tradīcija – patīk kopības sajūta ar citiem aktīva dzīvesveida entuziastiem, labi organizētais pasākums un mini sacensība ar kolēģiem!”

Latvijas simtgades maratonā šogad tika uzstādīts absolūtais rekords gan dalībnieku skaita ziņā, gan pārstāvēto valstu kategorijā. 

Maratona distancē par uzvarētāju kļuva etiopiešu sportists Cedats Ajana, distanci veicot divās stundās desmit minūtēs un 59,4 sekundēs. Tas ir jauns Rīgas maratona rekords. Sieviešu konkurencē uzvarēja kenijiete Džordžīna Rono.