Prasmes un pieredze sekmē pozitīvu iznākumu!

Otrdienas rītā uz Tallinas šosejas pamatīga sniega puteņa un sliktas braukšanas apstākļos “Kurbads” autovedējs zaudēja saķeri ar apledojušo ceļa segumu un noslīdēja no brauktuves. Pateicoties autovadītāja Edvīna Lavrinoviča prasmēm krīzes apstākļos un ilggadīgai pieredzei pie kravas auto stūres, negadījums iztika bez cietušiem cilvēkiem un automobiļiem, kā arī automašīnu piegāde klientiem tika veikta laicīgi.

Vairāk stāsta autovadītājs Ervīns: “Lai arī ceļa posms pirms kāda laiciņa bija tīrīts, tomēr jutu, ka ceļš ir ļoti slidens ar nelielu ledus kārtiņu un jābrauc ārkārtīgi uzmanīgi. Diemžēl, ar to bija par maz, lai izvairītos no sānslīdes, kuras laikā ieslēdzu zemāku pārnesumu, centos maksimāli samazināt braukšanas ātrumu un nepiedzīvot sadursmi ar citiem ceļu satiksmes dalībniekiem, kas arī veiksmīgi izdevās. Palīdzēja arī tas, ka mašīnas biju rūpīgi nostiprinājis un sakrāvis pēc visiem drošības standartiem.”

Sakām paldies autovadītājam, kura pieredze un precīzie instinkti ļāva iztikt bez cietušajiem!

Vēlamies arī izteikt pateicību firmas SIA “Vendoks” šoferīšiem Andrejam un Kārlim Ruskiem, kuri nepalika vienaldzīgi un palīdzēja savam kolēģim un izvilka vilcēju ārā no kupenas. Esam priecīgi, ka šādās nepatīkamās situācijas ir cilvēki, kuri nav vienaldzīgi un ir gatavi veltīt savu laiku, lai kādam palīdzētu.