Pulkvedis Kalpaks dodas uz Ukrainu

“Pulkvedis Kalpaks” jeb 77. autovedējs, kopā ar šoferi Gintu,  ir ceļā uz Ukrainas – Polijas robežu, lai piegādātu kravu ar automašīnai, kas kalpo gan kā militārā, gan humānā palīdzība Ukrainas armijai un civiliedzīvotājiem. Sadarbībā ar Reini Pozņaku un viņa komandu, turpinām palīdzēt apvidus auto piegādē līdz Ukrainas robežai. 

Ukraiņu neizsīkstošo cīņas garu un patriotismu apbrīno visa pasaule. Ir grūti iedomāties vēl piemērotāku varoni, kā “Pulkvedis Kalpaks”, kuram uzticēt piegādāt automašīnas Ukrainas atbalstam.   “Pulkvedis Kalpaks” ir patriotisma un brīvības simbols. Viņš ir simbols tam, kā viens cilvēks var mainīt veselas tautas un valsts likteni. Kā ticība saviem spēkiem, saviem ideāliem var pārrakstīt visas valsts vēsturi. 

 

Oskars Kalpaks uzņēmās vadīt sava karaspēka vienību pilnīgas neziņas apstākļos, bez pietiekamas apgādības, bez nepieciešamajiem ieročiem. Viņš ticēja tam, kam neticēja praktiski neviens no apkārtējiem sabiedrības locekļiem –  neatkarīgas valsts izveidošanai un pastāvēt varēšanai. Viņa neizsīkstošais cīņas gars mainīja visas valsts un tautas likteni, un turpina mūs iedvesmot vēl šobaltdien. 

 

Šajos nemiera laikos, mēs darām to, ko spējam vislabāk – atbalstām Ukrainas varoņus, transportējot mašīnas un sniedzot humāno palīdzību. Kārtējo kravu nodevām Ukrainas aizstāvjiem “Pulkveža Kalpaka” pavadībā, lai atgādinātu, cik liels spēks ir viena cilvēka rokās. Kā ticība savai valstij, saviem spēkiem var atjaunot valsts neatkarību. 

Mēs turpināsim piegādāt automašīnas bez maksas tik ilgi, cik ilgi mums būs automašīnas, ko piegādāt. Mēs ticam Ukraiņas varoņiem un ticam, ka Ukraina reiz atkal būs neatkarīga valsts. Slava varoņiem, slava Ukrainai!


Kurbads ikdienas gaitām seko līdzi Instagram!