Radīts, lai uzvarētu trasē – Porsche GT2 RS Clubsport

Kurbads loģistikas centrā esam pieraduši redzēt visdažādākos automobiļus, tomēr šī spēkrata agresīvais, bet pievilcīgais ārējais veidols neatstāj vienaldzīgu nevienu. Porsche GT2 RS Clubsport sacīkšu auto, kas radīts ar vienu mērķi – būt ātrākajam speciālās sacīkšu trasēs, atstājot konkurentus tālu aizmugurē!

Porsche savu vietu pasaules automobiļu vēsturē ierakstīja kā izcilu sporta automašīnu  konstruktori, laika gaitā piedāvāto modeļu klāstam pievienojot arī apvidus automašīnas un sedanus, taču neaizmirstot arī par saknēm – sacīkšu automašīnām ar drošības karkasu, sešpunktu drošības jostām, sliku riepām un ļoti jaudīgiem rādītājiem trasēs. Porsche GT2 RS Clubsport ir radīts tikai un vienīgi slēgtām sacīkšu trasēm.

Šis nezvērs ir vēl vairāk uztrenēta Porsche GT2 RS ielas automašīnas versija, kas ir visu laiku jaudīgākais GT klases Porsche automobilis. Tā veiktspēja ir bezkompromisa, tā teritorija ir sacīkšu trase. Spēkratā apvienots ārkārtīgi jaudīgs dzinējs ar visām sacīkšu automašīnai nepieciešamām īpašībām – veikls paātrinājums, vēl veiklāka apstāšanās un ārpus saprāta robežām riteņu saķere pagriezienos.

Toni nosaka 700 ZS jaudīgais 3,8 litru sešcilindru alumīnija biturbo motors, kas spēj nodrošināt maksimālo jaudu jebkurā brīdī, kad vien tas vadītājam nepieciešams, pateicoties uzlabotam interkūleram ar optimizētu gaisa ieplūdes un izplūdes sistēmu. Nevaldāmo spēku savalda īpaši sacīkšu trasēm izstrādāta šasija, kas nodrošina pilnīgu precizitāti jebkurā sacīkšu trasē pat braucot uz fizikas likumu robežas.

Mašīnas svars ir par 80 kg mazāks kā ielas versijai, samazinājums iegūts, atbilstoši motosporta vajadzībām atbrīvojoties no liekajiem salona elementiem un izmantojot karbona jumtu, pārsegu, durvis un spārnus. Aerodinamiskās īpašības testētas vēja tunelī, rezultējoties ar vēl lielāku aizmugurējo antispārnu un aerodinamiskiem elementiem uz priekšējiem spārniem.

Automobiļi tiek izlaisti tikai limitētā 200 vienību lielā sērijā. Aptuvenā cena – 400 000 EUR.

Porsche GT2 RS Clubsport izstaro neapturami vēlmi uzvarēt no jebkura skatupunkta!