Renāram Jakobsonam 15 gadi Kurbadā!

Renāram Jakobsonam, vienam no Kurbads vecās gvardes stūres meistariem, šodien aprit 15 gadu darba jubileja Kurbads uzņēmumā!

Darbu pieredzējušais šoferis uzsāka 2004. gada 29. jūlijā ar Volvo markas autovedēju ar kārtas numuru 40. 2012. gadā Renārs saņem lietošanā pilnīgi jaunu Volvo autovedēju ar lielo kabīni, kuru rotā senās Siu cilts indiāņu virsaiša Crazy Horse portrets. Bet no 2016. gada Renārs reisos dodas kopā ar sievu Sigitu, izveidojot profesionālu, veiksmīgi funkcionējošu tandēmu.

“Renārs neapšaubāmi ir viens no mūsu labākajiem autovadītājiem. Viņš ir kārtības cienītājs. Arī autovedējs vienmēr ir ideālā kondīcijā gan kabīnes iekšpusē, gan ārpusē – var droši uzņemt kinofilmas jebkurā laikā. Viņš ir arī viens no visprasmīgākajiem degvielas ekonomētājiem, kā arī ar lielu interesi seko līdzi visām jaunajām tehnoloģijām, kas palīdz ikdienas darbos,” par Renāru stāsta bijušais cīņubiedrs un autovadītāju mentors Anatolijs Vasiļjevs. “Renārs ir liels stāstnieks un joku mīlis – prot pasmieties par sevi un paķert uz zoba arī kolēģus! Cilvēks īstajā vietā, īstajā laikā!”

Par Renāra novērtējumu uzņēmumā liecina arī fakts, ka septembrī tieši viņam un Sigitai tiks uzticēts jubilejas – simtais Kurbads autovedējs!