Rīgā aizvadīts Eiropas automašīnu transporta uzņēmumu asociācijas samits

2023. gada 14. septembris mums bija ļoti svarīga diena un vēl viens nozīmīgs atskaites punkts uzņēmuma Kurbads vēsturē. Tā bija īpaša diena, jo šogad mēs pirmo reizi tikām aicināti organizēt ECG (Eiropas automašīnu transporta uzņēmumu asociācijas) Austrumeiropas reģionālo samitu, kas ir viens no ietekmīgākajiem nozares pasākumiem visā Eiropā.

ECG organizētie samiti ir ļoti svarīgi pasākumi auto transporta nozarē, jo tajos tiekas un savā pieredzē dalās industrijas līderi no visas Eiropas. To mērķis ir savest kopā nozares profesionāļus, lai tie apmainītos ar viedokļiem un uzzinātu jaunākās auto transporta sektora aktualitātes Eiropas Savienībā (ES).

Līdz šim ECG sanāksmes tika organizētas kādā no lielajām un ietekmīgajām ES dalībvalstīm. Taču šogad tā bija unikāla iespēja tepat Latvijā, klātienē no asociācijas pārstāvjiem un valdes priekšsēdētāja uzzināt par nozares tirgus aktualitātēm, iepazīties EKG nākotnes stratēģiskajiem attīstības plāniem un gūt ieskatu Eiropas auto transporta industrijas kopējā ainā.

Mums tas bija liels gods un vēl lielāka atbildība uzņemties organizēt tik svarīgu pasākumu. Esam ļoti pagodināti, ka samita organizēšanas stafete šogad tika nodotu tieši mums, lai mēs varētu iedurt savu karogu un atzīmēt Latviju kā nozīmīgu loģistikas punktu plašajā Eiropas lielceļu kartē.

Liels paldies visiem, kuri piedalījās sanāksmes organizēšanā. Paldies par labajiem vārdiem dalībniekiem un visiem apmeklētājiem. Tieši jūs palīdzējāt pasākumam kļūt par tik īpašu un svarīgu notikumu mūsu uzņēmuma vēsturē.

Tiekamies uz lielceļa un citos samitos!