Saules rata autovedējs piepulcējas Kurbadam!

Pēc Vasaras saulgriežiem ar svinīgu pasākumu Kurbads autovedēju flotē tika iesvētīts jaunais, #95 autovedējs, rotāts ar seno spēka zīmi – saules ratu!

Dizaina autors ir Alfreds Paulausks.

Saules rata nozīme lieliski savijas kopā ar Kurbads darba specifiku, jo latviešu mitoloģijā saules rats simbolizē bezgalību, pasaules rotāciju. Saules kustība un rata ritējums kopumā ir saistīti ar laika un dzīves ritējumu. Simbolizē un ietver Dieva noliktās kārtības aspektus un dabas likumus

Neizpalika arī ierastie veiksmes vēlējuma rituāli jaunajam spēkratam. Folkloriste Inese Krūmiņa vīrus aicināja lāča dejā radīt jaudīgas enerģijas lādiņu, ko nodot autovedējam. Bet uzņēmuma daiļā dzimuma pārstāves sēja mezglus uz saules rata, lai automašīnai būtu plūstošs ritējums!

“Jānis Kārkliņš ir ļoti strādīgs. Svarīgi, ka sarežģītās situācijās patstāvīgi pieņem pareizus lēmumus! Arī esot tik tālā zemē kā Itālija,” #95 autovedēja šoferi Jāni Kārkliņu raksturo Kurbads šoferu apmācības vadītājs Anatolijs Vasiļjevs. “Tieši pēdējā laikā rezultāti strauji gājuši uz augšu, tāpēc loģiska ir izvēle uzticēt pilnīgi jaunu autovedēju! Sapņoju, ka visi šoferi būtu tik tehniski zinoši kā Jānis! Viņš ir kārtīgs, atraktīvs latviešu zēns!”

Lai labi ripo!