Skolēni iepazīst karjeras iespējas Kurbadā!

Aizvadītās nedēļas noslēdzošajās dienās Kurbads loģistikas centrs dunēja kā bišu spiets, jo karjeras attīstības atbalsta pasākuma ietvaros pie mums viesojās vairāk nekā 250 skolēnu 2.-7. klašu grupā no Rīgas 95. vidusskolas.

Skolēnu ekskursiju mērķis bija iepazīstināt bērnus ar dažādām profesijām autotransporta jomā, izzināt Kurbads uzņēmuma struktūru, apmeklēt darba vietas, lai iepazītos ar dažādu profesiju pārstāvjiem un uzzināt viņu darba specifiku.

“Ekskursijas centāmies veidot, apvienojot informatīvo ar izklaidējošo, lai skolēniem būtu prieks klausīties un apgūt kaut ko jaunu. Bērni devās vizītē uz servisu, kur tā vadītājs Ivars Čiblis ieskicēja autovedēju remonta nianses no mehāniķu skatu punkta.  Īpašā kinostūrītī ar mūsu filmām demonstrējām interesantākos uzņēmuma projektus, parādot Kurbads sniegtos pakalpojumus dažādās situācijās. Domāju, ka bērniem šī bija aizraujoša ekskursija skolas sezonas noslēgumā, bet mums interesanta pieredze,” par aizvadīto pasākumu stāsta personāla vadītājas asistente Sintija Bērziņa.