Skolojam jauno paaudzi – Kurbadā ēnu dienas

Vislatvijas ēnu dienā 13. februārī automašīnu transporta un loģistikas kompānija Kurbads uzņēma veselus sešus ēnot gribētājus – divas ēnas ēnoja Kurbads servisa vadītāju Ivaru Čibli, bet četri skolēni iepazina loģistikas speciālista darbības lauku.

Madara no Smiltenes tehnikuma un Raitis no Ogres sākumskolas bija izvēlējušies iepazīt Kurbads kravas servisa aizkulises, kuras viņiem izrādīja Ivars Čiblis.

Kristians un Artūrs no Rīgas Teikas vidusskolas, Ralfs no Rīgas Igauņu pamatskolas un Gabriela no Ogres tehnikuma savu nākotni saista ar loģistiku, ar kuras procesiem un ikdienas darbu viņus apgaismoja Kurbads 2018. gada labākais darbinieks Toms Hartmanis.

Dienas beigās abas grupas tika apvienotas pie improvizētas lekcijas Anatolija Vasiļjeva vadībā. Anatolijs ir Kurbads šoferu apmācības vadītājs un ilggadīgs kravas auto vadītājs, kas pārzina vissīkākās automašīnu transporta nianses, kas ir noderīgas gan loģistikas speciālistiem, gan interesentiem par kravas auto servisa darbu.

Kā atzina bērni ēnu dienas noslēgumā, tad šādi pasākumi ir ļoti noderīgi, jo var iepazīties ar tādām niansēm, kuras pat nespēj iedomāties iepriekš, bet tas viņus neapturot no izvirzītajiem mērķiem darboties sevis izvēlētajā specialitātē.