Sniegs nav problēma “Kurbads” teritorijā

Latvijā ziemas mēnešos pēkšņi uzsnidzis sniegs bieži pārsteidz ceļu uzturētājus un autobraucējos nesagatavotus. Tomēr automašīnu transporta un loģistikas kompānijas “Kurbads” teritorija vienmēr ir sakopta un gatava darba dienai.

Uzņēmuma “Kurbads” saimnieciskās daļas vadītāju Edgaru Krievānu ziemīgie laika apstākļi pārsteigt nespēj 

Lai transporta un loģistikas uzņēmuma darbs ritētu bez problēmām, sniegs ar Edgara gādību tiek savākts visagrākajā rīta stundā: “Ziemas laikā katru vakaru sekoju līdzi laika prognozei – ja tiek prognozēta stipra snigšana, ceļos četros no rīta un pārbaudu. Ja ir lielas kupenas, dodos tūlīt uz “Kurbads” teritoriju. Ja ir minimāla snigšana, vēlreiz pārbaudu situāciju piecos no rīta, tad vēlreiz sešos. Ja ir maza sniega kārta, darbu sāku sešos, lai kompānijas darbība netiktu traucēta.”

“Darbs sākas šādi – iedarbinu traktoru, paņemu sniega lāpstu un iztīru gājēju celiņus ap ofisu, tad traktors ir iesilis un varu sākt šķūrēšanu.”

Vai tik lielu laukumu attirīt no sniega ir iespējams vienam pašam, pirms kompānija sāk darbu? “Man ir divi palīgi un ar trīs traktoriem varam gana ātri sakopt. Šogad tā gan ir bijis tikai vienu reizi. Ja meteoroloģijas speciālisti paredz stipru snigšanu naktī, vakarā nosūtu īsziņu palīgiem: “Rīt agrais rīts”. Tad visi zina, kā rīt darbojamies.”

“Vadoties pēc pieredzes un laika apstākļu prognozēm, laicīgi uz nākamo rītu piesaku sniega izvešanas mašīnu”, Edgars Krievāns gādā, lai “Kurbads” teritorijā lielas sniega kupenas neatrastos.

“Kurbads” teritorija brīva un attīrīta no sniega segas katru rītu.