Kurbads uzņemts Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kamerā

Vēl nesen, šī gada sākumā informējām, ka automašīnu transporta un loģistikas uzņēmums “Kurbads” atvēris savu filiāli Vācijā. Uzņēmuma vārdā esam priecīgi un lepni paziņot, ka šogad “Kurbads” uzņemts arī Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kamerā (AHK). Iegūstot biedra statusu, turpmāk būsim daļa no starptautiskā tīkla, kurā apvienoti uzņēmumi no visas Baltijas, kam ir ciešas ekonomiskās saistības ar Vāciju.

Uzņēmuma “Kurbads” filiāles atvēršana Vācijā bija nākamais solis tā attīstībā un izaugsmē, tāpēc likumsakarīgi, ka drīz pēc tās Vācijas-Baltijas tirdzniecības kamera Igaunijā, Latvijā, Lietuvā apstiprināja “Kurbads un Ko SIA” biedra statusā. Būt par AHK biedru ir pagodinājums, jo Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kameras biedra statuss ir apliecinājums noteiktiem Vācijas kvalitātes standartiem, ko iemieso arī uzņēmums “Kurbads”.

“Kurbads” valdes priekšsēdētājs Andis Pikāns paredz, ka dalība AHK sniegs iespēju attīstīties un popularizēt uzņēmuma zīmolu ne tikai Vācijā, bet visā Eiropā, galvenokārt Rietumeiropā: “Paredzam, ka dalība AHK ne tikai pavērs jaunas biznesa iespējas Vācijā, bet arī dos iespēju izmantot visaptverošo biznesa kontaktu tīklu, kurā apvienojušies Vācijas un Baltijas valstu uzņēmumi, kuriem ikdienā nepieciešami loģistikas pakalpojumi gan Rietumeiropā, gan Eiropā. Mūsu filiāle jau atrodas Vācijā, kas ir tuvāk esošajiem sadarbības partneriem. Ticu, ka sadarbībā ar AHK spēsim atrast piemērotus darījumu partnerus arī citos Vācijas reģionos un Eiropā”, atzīst A. Pikāns.

AHK pārstāv Vācijas-Baltijas uzņēmumu savstarpējās biznesa intereses, kā arī apvieno vairāk nekā 420 biedruzņēmumus no Igaunijas, Latvijas un Lietuvas.  AHK piedāvā plašu un visaptverošu biznesa kontaktu tīklu starp Vācijas un Baltijas uzņēmumiem, sniedz atbalstu, kā arī pārstāv to intereses dažādu līmeņu organizācijās.