Steidzam palīgā Salavecītim uz Somijas ziemeļiem!

Automašīnu transporta kompānijas “Kurbads” šoferim Jānim Kārkliņam gadījās no ikdienas neierasts reiss – uz Somijas pilsētu Kittila, kur izdevās satikties arī ar Ziemassvētku vecīti.

“Pa ceļam uz galamērķi dzirdēju baumas, ka mazie elfu rūķīši vasarā bija ļoti aizņemti ar īpašas degvielas tecināšanu ziemeļbriežu kamanām, tāpēc aizmirsa par kamanu ikgadējo apkopi. Arī vecītim ar visu steigu tehniskā apkope bija izkritusi no prāta. Tā nu steidzos palīgā, lai bērniem būtu dāvanas Ziemassvētkos!” stāsta “Kurbads” autovadītājs Jānis Kārkliņš.

“Metot jokus pie malas, pirmo reizi bija tik interesants maršruts – tālu Somijas ziemeļos, aiz polārā loka, kur norisinājās “VW Group” jaunāko automobiļu testi īsti arktiskos apstākļos. Sniegs bija pamatīgs, mazliet pārsteidzoši likās, ka ceļus nekaisa vispār. Turpceļš bija mierīgs un patīkams, bet atpakaļceļā, jau izbraucot ārā no polārā loka, sākās īsta arktiskā sniega vētra – tad gan nācās pilnībā pielietot braukšanas prasmes. Temperatūra bija ap -4C, kas nozīmē ļoti viltīgus braukšanas apstākļus uz ceļiem.”

“Vēlos nodot ziņu no Ziemassvētku vecīša – bērni šogad ļoti labi uzvedušies! ”