Sveicam Haraldu Šlēgelmilhu ar vicečempiona titulu!

Aizvadītajā nedēļas nogalē Valensijas trasē Spānijā norisinājās  Eiropas Lamborghini “Super Trofeo” autošosejas sacensību noslēdzošais posms, kur Latvijas braucējs Haralds Šlēgelmilhs, kurš vairākkārt sadarbojies arī ar kompāniju “Kurbads”, izcīnīja vicečempiona titulu.

Abos sacensību braucienos latviešu pilots finišēja 3. vietā. Ar izcīnītiem 116 punktiem sezonas laikā Haralds kļuva par otru ātrāko Lamborghini braucēju Eiropā, tikai par septiņiem punktiem piekāpjoties dāņu pilotam Denisam Lindam.

Dienu vēlāk Haralds startēja jau Lamborghini “World Finals” sacensībās, kur uz starta stājās pasaules ātrākie piloti ar identiskām Lamborghini “Huracan LP 620-2” sacīkšu automašīnām. Pirmajā braucienā tika iegūta 4. vieta, kad pēc sagriešanās trasē un nokļūšanas pēdējā pozīcijā, Haralds uzsāka neapturamu pakaļdzīšanos konkurentiem, veicot vairākus efektīvus apdzīšanas manevrus. Trešā vieta pasaules fināla otrajā braucienā ļāva iegūt trešo vietu arī fināla kopvērtējumā!

Sveicam Haraldu ar lieliskiem panākumiem uz starptautiskās motorsporta skatuves!