T-Roc. Volkswagen jaunais ierocis SUV automobiļu tirgū.

Volkswagen jaunākais piedāvājums tā plašajā automobiļu klāstā – “T-Roc” – būs nopietns tirgus spēlētājs mazo apvidus automobiļu segmentā, kas šobrīd ir ļoti populārs visā pasaulē un arī Latvijā. 

Automašīnu transporta kompānija “Kurbads” uz Latviju ir atgādājusi jau pirmos modeļus, kurus iespējams iegādāties Volkswagen dīleru salonos visā Latvijā, bet iepriekšpārdošana sākās jau oktobrī. Inovatīvais “T-Roc” modelis apvieno kompaktās klases sportiskumu un apvidus automašīnas funkcionalitāti par pieejamu cenu – Latvijā sākot no 18 497 EUR. 

Volkswagen cer izkarot līderpozīcijas SUV segmentā un vilināt potenciālos klientus, piedāvājot plašu benzīna un dīzeļa dzinēju klāstu, pilnpiedziņu un nezūdošu kvalitāti. Benzīna dzinēju klāstā atradīsim 115 ZS trīs cilindru 1,0 litru benzīna turbodzinēju, kā arī četru cilindru 1,5 litru (150 ZS) un 2 litru (190 ZS) turbodzinējus. Jaudīgākajiem dzinējiem ir iespēja izvēlēties pilnpiedziņu vai tikai priekšpiedziņu, kā arī manuālo ātrumkārbu vai septiņu pārnesumu DSG automātisko ātrumkārbu. No dīzeļa dzinējiem klienti varēs izvēlēties 1,6 vai 2 litru versijas.

“T-Roc”, tāpat kā citas VW grupas automašīnas “Golf”, Seat “Leon”, Audi “A3” un Škoda “Octavia”, izmanto MQB platformu. Pateicoties garākai riteņu bāzei, automašīna ir viena no lielākajām savā klasē un salonā ērti jutīsies pat pieci pasažieri. Jaunais SUV ir precīzi un baudāmi izbalansēts, tam ir apbrīnojami laba saķere un iespaidīgs paātrinājums, šo īpašību apvienojums ļauj izbaudīt braukšanu gan līkumos, gan taisnos ceļa posmos.

Latvieši ir praktiska tauta, tāpēc svarīga ir bagāžas nodalījuma ietilpība. Tas ir praktisks, kvadrātveida ar 445 litru ietilpību, tiesa pilnpiedziņas modeļiem rezerves riteņa dēļ ietilpība ir mazāka – 392 litri. Bagāžas nodalījums ir lielāks nekā Audi “Q2”, bet atpaliek no Mini “Countryman”. Grīdas augstums ir regulējams, kas atvieglo gan mantu iekraušanu, gan izkraušanu. 

Adaptīvā kruīza kontrole, atpakaļskata kamera, aklās zonas sensors, vadītāja noguruma detektors, parkošanās, sastrēgumu un avārijas bremzēšanas palīgsistēmas ar gājēju uzraudzības funkciju – kopumā 11 dažādas auto vadības palīgsistēmas nodrošinās lielāku braukšanas komfortu un ikdienā palīdzēs izvairīties no kritiskām situācijām.