Tieto Latvia nodod jauno loģistikas programmu Kurbads rokās!

Automašīnu transporta un loģistikas uzņēmums Kurbads ir saņēmis jauno iekšējās loģistikas programmu, ko izstrādāja informāciju tehnoloģiju uzņēmums “Tieto Latvia”. Jaunā programma ievērojami atvieglos dažādus loģistikas procesus, kā rezultātā spēsim klientam nodrošināt vēl augstāku pakalpojumu kvalitāti.

“Ir 2019. gads – arī loģistikas nozarē arvien lielāka nozīme tiek pievērsta tehnoloģijām un procesu automatizācijai. Ideja par savu loģistikas programmu radās, jo meklējām iespējas, kā uzlabot sasaisti ar klientiem. Šim risinājumam pirmais solis ir iekšējo procesu automatizācija,” stāsta Uldis Čalpa, programmas izstrādes vadītājs Kurbads pusē.

“Pašlaik esam pabeiguši programmas pirmo kārtu – tā atvieglos rēķinu un CMR  ģenerēšanu, dokumentu apriti, kā arī veidos vienotu datubāzi, kas ikvienam uzņēmuma Kurbads darbiniekam dod iespēju sekot līdzi arī kolēģu projektiem. Visa vajadzīgā informācija būs apkopota vienuviet. Projekta otrajā izstrādes fāzē plānota autovadītāju aplikācija, kas šobrīd ir analīzes un izstrādes stadijā. Aplikācijā mūsu autovadītāji saņems ikdienas darba uzdevumus – informāciju par kravu, piegādes adresi, kontaktinformāciju. Programma samazinās iespēju kļūdīties un uzlabos komunikāciju starp loģistikas nodaļu un autovadītājiem.”

“Tieto Latvia” projektu vadītājs Raivis Lazdiņš  saka: “šis ir interesants projekts un programmas radīšanas process, jo līdz šim loģistikas nozares projektos mūsu pieredze bija salīdzinoši neliela.  Svarīgi bija izveidot vizuāli pievilcīgu un elastīgu dizainu, lai tas vienlīdz pārskatāmi darbojas uz dažādām ierīcēm. Esam uzsākuši darbu pie mobilās aplikācijas izveides Kurbads autovadītājiem.”