Transporta iekārtu kompānija “Rolfo” prezentē savu produkciju Baltijā

Vizītē uz automašīnu transporta un loģistikas kompāniju “Kurbads” bija ieradušies itāļu automobiļu pārvadāšanas iekārtu ražotāji “Rolfo”, kuri prezentēja jauno un uzlaboto produkciju.

Itāļu kompānija veic tūri pa Baltijas valstīm, demonstrējot klientiem savu iekārtu priekšrocības un modifikācijas. Transporta kompānija “Kurbads” nebija izņēmums.

Rolfo kompānijas pārstāvis Alberto Picco: “Baltijas valstīs prezentējam mūsu augstās kvalitātes iekārtas vietējām transporta kompānijām. Kā vienu no lielākajiem plusiem pozicionējam cinkotās un alumīnija detaļas, kuras neietekmē korozija. Mums ir jauna iekārta “EGO 427”, kas, manuprāt, spēs radīt interesi reģionā.”

Labi vārdi tiek veltīti pašmāju loģistikas uzņēmumam: “Vēlos uzteikt “Kurbadu” par lielisku infrastruktūru un pārdomātu loģistikas procesu vadīšanu. Arī darbinieki savus pienākumus pilda mierīgi un atbildīgi.” 

“Rolfo” produkciju no autovadītāja skatupunkta raksturo Anatolijs Vasiļjevs: “Itāļi mūs patīkami pārsteidza ar dažiem tehniskiem risinājumiem. Ir ievērojams progress. Piekabei ir fiksatori hidrauliskajiem cilindriem, tas ievērojami atvieglo autovadītāja darbu. Tāpat virs kabīnes, uz platformas ir bīdāmā daļa ar metāla risinājumiem, tā saucamais metāla ķemmes modelis, kas palīdz nodrošināt kravas ietilpšanu zem četru metru augstuma.” 

“No drošības viedokļa noteikti vēl jāpiemin, ka vadības pults ārpusē ir noslēgta, tāpat uzkraušanās vai nokraušanās procesu var regulēt no kabīnes. Jāuzslavē, ka virsbūve ir cinkota un ka resīveri ir no alumīnija, tiek novērsta korozija. Itāļiem gan jāpiedomā pie siksnu novietojuma, kad ir uzkrautas 9-10 automašīnas. Ir speciāla kaste, bet visas tur nesatilpst iekšā. Piedāvātie treileri ir īpaši labi mikroautobusu un citu garo šasiju transportēšanai.”

Bet no tehniskā raksturojuma puses savs viedoklis ir “Kurbads” servisa meistaram Tomasam Bēvaldam: “Piekabes tehniskajiem mezgliem ir viegli piekļūt, lai veiktu apkopes. Kā vēl viena priekšrocība jāmin, ka ir iespējams veikt uzkraušanos, kad iekārta ir noņemta. Ir īpašs sadalītājs, katrs hidrocilindrs ir numurēts, tas atvieglo darbu jaunajiem šoferiem un mehāniķiem. Tāpat kloķa vadība ir ērta ekspluatācijā.”

“Viesiem no “Rolfo” norādījām, ka piedāvātās iekārtas nav piemērotas sniegotiem apvidiem – ir maz vietu, ūdens un sāls atrod ceļu uz svarīgiem mezgliem, kur tas nav vēlams,” servisa vadītājs uzsver, ka iekārta ir piemērota siltajiem dienvidu reģioniem, bet ziemeļos varētu rasties problēmas.

“Rolfo” uzņēmums ir dibināts tālajā 1885. gadā un tiek uzskatīts par vienu no Itālijas panākumiem bagātākajām kompānijām. Rolfo turpina sekot savai filozofijai, regulāri modernizējot un uzlabojot savu produkciju, lai radītu jaunu izcilības standartu. Kompānija piedāvā vadošos risinājumus klientu kompānijām dizaina, uzticamības, kraušanās un drošības jomā.