Uz „Kurbads” klāja amerikāņu klasika

Autotransporta un loģistikas kompānijai „Kurbads” atkal ir pagodināta vest ikdienas satiksmē ārkārtīgi reti sastopamu automašīnu. Šoreiz tas ir īpaši uzlabots Ford „F-100” ar iespaidīgu, uzmanību piesaistošu ārējo veidolu.

Ford F sērija ir leģendāra Amerikas autobūvē, jo joprojām tiek ražota no 1948. gada. Šīs sērijas transportlīdzekļi ir pēdējo 32 gadu visvairāk pārdotā automašīna Amerikas Savienotajās Valstīs, kā arī vispārdotākais pikaps pēdējos 43 gados. Mūsdienās Ford F modeļi ir populāri Ziemeļamerikā, Karību jūras reģionā un Tuvajos Austrumos. Kopš četrdesmito gadu beigām Ford F ir bijušas 12 paaudzes un 2015. gadā ir plānots izlaist jau trīspadsmito atjauninājumu kārtu.

Ilgajā F modeļu vēsturē tie ir izmantoti kā ātrās palīdzības, 
ugunsdzēsēju, ēdienu piegādes, dzelzceļu remonta, atkritumu izvešanas, sacīkšu, robežsardzes, banku transporta automašīna. Sabiedrībā populāri ir arī tūningotie jaunāki un vecāki F sērijas automobiļi.

„Kurbads” transportētais modelis ir no otrās paaudzes – 1956. gada Ford „F-100”, bet ir atjaunots un pārveidots par krāšņu spēkratu. Automobili ASV par 300 000 USD iegādājies klients no Krievijas, tomēr atļauju piedalīties ceļu satiksmē nav tik viegli dabūt – pēc mēnesi ilgas dīkstāves Vācijā auto tiks vests atpakaļ pāri okeānam, kur to plānots atkal pārdot.