Uzsākti darbi pie Kurbads mājaslapas pilnīgas pārstrādes kopā ar Mediapark.

2022. gada sākumā izvirzījām ambiciozus mērķus, lai turpinātu attīstīt kvalitāti Kurbads pakalpojumiem un komunikācijai. Viens no šiem mērķiem ir pārbūvēt Kurbads.lv galveno mājaslapu, lai veicinātu tās lietojamību, uzlabotu informācijas pieejamību, kā arī sniegt atbildes uz dažādiem jautājumiem.

Esam uzsākuši sadarbību ar Mediapark un šobrīd kopā ar vecāko projektu vadītāju Tomu Grīnbergu strādājam pie tā, lai lapas uzbūve, saturs un lietojamība būtu efektīva un pārdomāta. Efektīva mājaslapa nodrošina ātru piekļuvi nepieciešamajai informācijai, kas ir viegli saprotama, tādejādi ietaupot laiku, kas nereti tiek veltīts, lai atrastu atbildes uz dažādām neskaidrībām par automašīnu piegādi.

Savā ilggadējā pieredzē esam novērojuši, ka auto piegāde no citas valsts var sagādāt dažādas problēmas tiem, kam nav ikdienā ar to jāsaskaras un pat uzņēmumiem, kam ir pieredze, taču tie nespēj nodrošināt nepieciešamo kvalitāti un drošību, vai personīgu pieeju nestandarta automašīnām. Kurbads piedāvā šīs grūtības atrisināt, no klienta saņemot vien informāciju par automašīnu, tās stāvokli, kā arī divus punktus kartē — uzkraušanas vietu un piegādes adresi.

Par pārējo —  auto transporta piegādi no dīleru centriem, ražotāja, izsoļu namiem, vai privātiem pārdevējiem Baltijā, Eiropā, vai citur pasaulē uz jūsu norādīto galamērķi jums ērtā laikā parūpēsies Kurbads. Papildus auto piegādei, nodrošinam arī citus pakalpojumus kā apdrošināšana transportēšanas laikā, īstermiņa vai ilgtermiņa uzglabāšana apsargātā stāvlaukumā un auto reģistrēšana Latvijā.

Lai pieteiktu auto piegādi sazinieties ar mums kurbads@kurbads.lv, vai +37167803311!

Kurbads aktualitātēm un ikdienas notikumiem var sekot līdzi mūsu Instagram kontā.