Vēsture

1993. gadā Kurbada ielā Rīgā tiek nokrauts pirmais no Holandes kompānijas “Valor” iegādātais autovedējs. Šī iemesla dēļ kompānija iemanto raksturīgās krāsas – dzeltenu un zilu. Dzeltenā veiksmes krāsa, bet zilā simbolizē cerību. Pamatojoties uz profesionālās darbības aizsākumu, kompānija iegūst savu nosaukumu “Kurbads”, savijoties kopā ar latviešu teiku varoni – ķēves dēlu Kurbadu. 

1995. gada 31. augustā tiek izveidota kompānija Kurbads, attīstoties un paplašinot savu piedāvājuma spektru, jau sākotnējā attīstības posmā tiek iemantota klientu uzticība. 

1998. gadā kompānija izvirza prioritāti – transporta un loģistikas pakalpojumi. Tiek izveidota tehniskā bāze Ķegumā, bet birojs atrodas Rīgā, Dzirnavu ielā 135.

Tiek investēts attīstībā, kā rezultātā līdz 2003. gadam kompānijas flote ik gadu aug par 2-3 autovedējiem.

2004. gadā kompānija iegūst jaunas mājas Maskavas ielā 450, apvienojot vienā vietā gan tehnisko bāzi, gan loģistikas centru. 

2006. gadā tiek noslēgts pirmais līgums ar “Moller Latvia” par VW un Audi automašīnu distribūciju Baltijā, piedāvājot arī PDI pakalpojumus.

2009. gadā, neskatoties uz ekonomisko krīzi visapkārt, kompānija noslēdz līgumu ar VW Logistics par tiešajām piegādēm no rūpnīcas. Līguma dēļ “Kurbads” autoparks divu gadu laikā paplašinās par 15 vienībām – no 10 uz 25.

2012. gadā kompānija ievācas jaunajās mājās Maskavas ielā 432 ar plašu noliktavu un modernu loģistikas centru.

Kopš 2012. gada Kurbads ir auto pārvādātaju asociācijas ECG loceklis (Association of European Vehicle Logistics).