Viesojamies pie Rimo uzņēmuma Lietuvā!

Nedēļas vidū automašīnu transporta kompānijas “Kurbads” valdes priekšsēdētājs Andis Pikāns un servisa vadītājs Ivars Čiblis viesojās pie Lietuvas uzņēmuma Rimo, kas specializējas autovedēju iekārtu ražošanā.

Lietuvas uzņēmums dibināts 2003. gadā kā autovedēju iekārtu ražotājs un izplatītājs. 15 gadu laikā ir sasniegts iespaidīgs progress un produkta pilnveidošana, sasniedzot augstu kvalitāti un konkurētspējīgu cenu. 

“Vizītē Rimanta Blažulioņa vadībā iepazināmies ar uzņēmuma ražotni un piedāvātajiem produktiem, to ražošanas kapacitāti un kvalitāti. Rimo specializējas uz vienu autovedēja iekārtas modeli, tāpēc apskatījam pašreizējo “Rimo PL7″, kas izgatavots no augstvērtīga zviedru metāla. Turklāt lietuvieši uzsver, ka viņu prioritāte ir samazināt iekārtas svaru, nezaudējot tās izturību,” Ivars Čiblis stāsta par redzēto rūpnīcā Kauņā. “Mūsu dienvidu kaimiņi šobrīd arī strādā pie jauna modeļa “Adero”, ko cer prezentēt Hanoveres izstādē, kur tā var izraisīt plašu rezonansi. Cepuri nost lietuviešu kolēģiem par modernu, inovatīvu un efektīvu uzņēmumu!” 

Rimo izgatavo arī industriālos konveijerus, metālapstrādes iekārtas un mobilās preses.

Rimo īpašnieks un dibinātājs Rimantas Blažulionis Lietuvā un Baltijā zināms arī kā veiksmīgs autosportists. “Rimo racing” autošosejas komandas sastāvā, startējot ar “BMW E90 Diesel” automašīnu, izcīnītas vairākas uzvaras dažāda mēroga sacensībās, tajā skaitā kļūstot par čempionu Baltic Touring Car Championship četru stundu izturības sacensībās, ieņemot pirmo vietu četros no pieciem posmiem.